lt

Kaunas - Raudondvaris - Kaunas

į sąrašą
Trukmė: 5 val. Organizatorius: VšĮ Kaunas IN
Elektroniniu būdu įsigiję bilietus keleiviai turi užsiregistruoti norimam plaukimui tel.: +370 646 29060 arba +370 609 86020.

Variation Price Kiekis

Norintiems turiningai ir įdomiai praleisti sekmadienio popietę - siūlome laivu „Kaunas“ plaukti į Raudondvarį.
Palikę Kauno Senamiestį, keliausime žemyn upe, praplaukdami Nemuno ir Neries santaką,  Kauno rajono gyvenvietes. Kelionės metu turėsite galimybę pasigrožėti ne tik Nemuno, bet ir  Nevėžio upės kraštovaizdžiu. Atvykus į  Raudondvarį,   aplankysite  XVII a. pradžios Lietuvos renesanso architektūros paminklą-Raudondvario pilies dvarą. Čia pasitiks grafienė Rozalija ar tarnaitė Felicija, kuri kartu ne tik pasivaikščios,  bet ir papasakos apie didingą dvaro praeitį, jo šeimininkus bei kultūrinį gyvenimą. Raudondvario prieplaukoje laivas lauks Jūsų 1:30val.

Po įdomios ekskursijos laivu sugrįšite atgal į Kauną. Užsakius laivą grupėms, mokinių kolektyvams, įmonėms, galimi ir kiti maršrutai bei kelionės trukmė.

Kelionė vykdoma VII (sekmadieniais)
Išplaukimas 12:30val, sugrįžimas 17:30val.

1. Elektroniniu būdu įsigiję bilietus keleiviai turi būti užregistruoti norimam plaukimui tel.: 8 646 29060 arba 8 609 86020.
2. Plaukimai laivu "Kaunas" vykdomi tik susirinkus 10 žmonių grupei.
3. Neįvykus kelionei pageidaujamai datai, Organizatorius (Nemunas Travel, UAB bilietų pirkejui pasiūlo sekančio reiso kelionę.
4. Pirkėjai, bilietus įsigiję elektroniniu būdu ir pageidaujantys sąskaitos-faktūros, turi per 2 dienas po bilieto įsigijimo kreiptis į bilietų platintoją telefonu +370 616 23828.
5. Keleivis privalo atvykti į laivą 15 min prieš kelionę.
6. Prieš kelionę keleivis laive privalo pateikti iš Kaunas IN gautą užsakymo sąskaitą, kuri atsiunčiama iš karto po apmokėjimo patvirtinimo.

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis

Užsisakyti naujienlaiškį