lt

Kaunas - Kačerginė - Kaunas

į sąrašą
Trukmė: 5 val. Organizatorius: VšĮ Kaunas IN
Elektroniniu būdu įsigiję bilietus keleiviai turi užsiregistruoti norimam plaukimui tel.: +370 646 29060 arba +370 609 86020.
Variation Price Kiekis

Tiems, kam pabodo miesto šurmulys ir norisi ramybės, kviečiame laivu „Kaunas“ plaukti į Kačerginę-poilsio ir pušynų oazę.
Kelionės metu turėsite galimybę pasigrožėti didžiausios Lietuvos upės-Nemuno peizažais, vaizdinga Nemuno ir Neries santaka, Lampėdžių gyvenviete. Taip pat žvilgsniu palydėsite Nevėžio upės intaką ir Raudondvario miestelio stogus. Atplaukus į Kačerginę Jus pasitiks gidas, kuris papasakos apie Kačerginės istoriją, lankytinas vietas bei pakvies aplankyti garsaus rašytojo P. Mašioto namą su išpuoselėtu, gausiu medinių skulptūrų kiemeliu. Kačerginėje pasivaikščiojimams ir ekskursijai skiriama 1:45val. O norintys savarankiškai pasibūti, galės patys pasižvalgyti po miestelį, lankytinus objektus ar tiesiog pailsėti bei papietauti pušyne. Kačerginėje veikia keletas parduotuvių ir kavinė "Kačerga“. Nuo seno Kačerginė traukė keleivius savo gamtos grožiu ir grynu pušyno oru. Kelionės vykdomos susirinkus 10 žmonių grupei.

1. Elektroniniu būdu įsigiję bilietus keleiviai turi būti užregistruoti norimam plaukimui tel.: +370 646 29060 arba +370 609 86020.
2. Plaukimai laivu "Kaunas" vykdomi tik susirinkus 10 žmonių grupei.
3. Neįvykus kelionei pageidaujamai datai, Organizatorius (Nemunas Travel, UAB bilietų pirkejui pasiūlo sekančio reiso kelionę.
4. Pirkėjai, bilietus įsigiję elektroniniu būdu ir pageidaujantys sąskaitos-faktūros, turi per 2 dienas po bilieto įsigijimo kreiptis į bilietų platintoją telefonu +370 616 23828.
5. Keleivis privalo atvykti į laivą 15 min prieš kelionę.
6. Prieš kelionę keleivis laive privalo pateikti iš Kaunas IN gautą užsakymo sąskaitą, kuri atsiunčiama iš karto po apmokėjimo patvirtinimo.

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis

Užsisakyti naujienlaiškį