lt

Šis plaukimas – nuostabi galimybė turiningai praleisti sekmadienį, kadangi plaukimo metu galėsite ne tik grožėtis Kauno marių krantais, pajusti vasariško vėjelio dvelkimą, stebėti skraidančius paukščius, tačiau ir aplankyti Lietuvos liaudies buities muziejų Rumšiškėse.

Laivu atplaukus į Rumšiškes turėsite 4 val. laiko aplankyti vieną didžiausių ir daugiausiai eksponatų turintį etnografijos muziejų Europoje po atviru dangumi.

Laive yra atviras ir uždaras deniai, todėl plaukimai vykdomi esant bet kokiam orui. Bilietų patikra – nuo 10 val. Išplaukimas iš Kauno marių prieplaukos – 11 val. Prašome atvykti vėliausiai 10:45 val. Atvykimas į Rumšiškes – 12 val. Išplaukimas iš Rumšiškių – 16 val. Grįžimas į Kauno marių prieplauką – 17 val. Reisai vykdomi kiekvieną sekmadienį nuo gegužės iki rugsėjo mėnesio.

Į bilieto kainą įskaičiuotas plaukimas laivu. Bilietas į Lietuvos liaudies buities muziejų - neįskaičiuotas, jį privalėsite įsigyti laive (bilieto kaina suaugusiems 4 EUR, moksleiviams, studentams ir senjorams 2 EUR, vaikams iki 7 m. - nemokamai, taikomos nuolaidos neįgaliesiems).

PASTABA. Bilietą pirkite pasirinkę paslaugą su reikiama nuolaida. Bilieto patikros metu bus prašoma pateikti nuolaidą patvirtinantį dokumentą. Įsigyti bilietai negrąžinami ir nekeičiami.

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis

Užsisakyti naujienlaiškį