en
For children Back to list

Dryžuota opera

Kauno Valstybinis muzikinis teatras, Laisvės al. 91, Kaunas 2018 12 12 12:00 Web site

ANTANAS JASENKA
DRYŽUOTA OPERA
2 dalių opera vaikams

Premjera 2015 m. balandžio 19 d.
Trukmė 1.40 val.

Agnės Dilytės libretas
Adaptavo Vaidotas Martinaitis

Režisierius - VAIDOTAS MARTINAITIS
Dirigentas - VIRGILIJUS VISOCKIS
Dailininkė - GIEDRĖ BRAZYTĖ
Choreografė - VESTA GRABŠTAITĖ

Šviesų dailininkas - EUGENIJUS SABALIAUSKAS
Vaizdo projekcijų autorius - RIMAS SAKALAUSKAS
Chormeisterė - Rasa Vaitkevičiūtė

Dryžuota opera“ - šis dainuojamojo žanro spektaklis pasakoja istoriją, kuri ne tik vaikams, bet ir tėvams šmaikščiai ir lengvai pristato paslaptingą muzikos pasaulį, nes pagrindiniais veikėjais tampa dažniausiai naudojami muzikos terminai ir ženklai. Čia yra ir mokytojas Tonalijus, rūmų sargybiniai - Boso ir Smuiko raktai, princesės augintinis – Zebras Indigo bei daugelis kitų.

Muzikos šalyje karaliui Ritmui ir karalienei Harmonijai gimsta princesė Melodija. Ji laiminga auga, lanko muzikos mokyklą ir mokosi būti princese. Tačiau vieną dieną į Muzikos šalį atsėlina piktosios jėgos ir sujaukia jos laimingą gyvenimą. Tvyro nesantaika, liūdesys ir didžiulis šaltis. Princesę Melodiją pagrobia piktasis burtininkas Komercijus. Jos vaduoti keliauja princesės bičiulis Triukšmutis. Ar jam pavyks? Kas nugalės? ...
Šioje operoje vaikai pamatys, kad Muzikos karalystės gyvenimas panašus į jų pačių gyvenimą. Operoje ypatingas dėmesys skiriamas ir šeimos narių tarpusavio santykiams, todėl ją žiūrėdami tėvai ir vaikai atpažins savo šeimos aplinką, pasitaikančius nesutarimus ir gal būt gaus patarimų, kaip juos spręsti.

Read more

You may also like

Close

Check the archives! Latest issue

Subscribe a newsletter