į sąrašą

Prekybos ir laisvalaikio centras „Mega“

Islandijos pl. 32, Kaunas +370 620 81150 info@mega.lt www.mega.lt

2016 metais atnaujintame ir padidėjusiame prekybos ir laisvalaikio centre „MEGA“ veikia daugiau kaip 200 parduotuvių ir paslaugų vietų, 19 restoranų ir kavinių, kino centras, boulingo klubas, kursuoja vaikiškas traukinukas, nauja pramoga vaikams – nemokama vamzdinė čiuožykla iš II aukšto. Po plėtros atsidarė daugiau kaip 70 naujų parduotuvių, tarp jų mėgstami tarptautiniai prekinių ženklai “H&M”, “Mango”, “Massimo Duti”, “Marc O‘Polo”, “United Colors of Benetton”, “Esprit”, “Etam”, “Jack&Jones”, “Betty Barclay”, “Gerry Weber”, “Mohito”, “Sinsay”, “Springfield” , “Samsonite” ir daug kitų.

PLC „MEGA“ plotas - daugiau kaip 100 tūkst. kv. m., jūsų patogumui - 2200 vietų daugiaaukštė ir antžeminė automobilių stovėjimo aikštelės.

Prekybos ir laisvalaikio centro „MEGA“ jūrinis akvariumas yra aukščiausias akvariumas Baltijos šalyse bei patenka į aukščiausių akvariumų pasaulyje dešimtuką. Tai vienas įspūdingiausių reginių Lietuvoje. Akvariumas yra 10 m aukščio ir 4 m pločio, jo ilgis 11 m, vandens talpa – 170 tūkst. litrų. Akvariumo statyba truko 3 mėnesius. Žuvų maitinimai vyksta antradienį, ketvirtadienį. penktadienį 17.00 val., šeštadienį ir švenčių dienomis - 13.00 val. Nepraleiskite progos tai pamatyti savo akimis.  

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis