lt
į sąrašą

Audiovizualinis maršrutas „Dvasios gidas po senąjį Kauną“

Laisvės al. 101B, Kaunas +370 37 327 940 info@atmintiesvietos.lt www.atmintiesvietos.lt

Tai unikalus miesto gidas, siūlantis gyvą emocinę patirtį, kurioje susipina istoriniai faktai ir meninė tikrovė, miesto praeitis ir čia gyvenusių žmonių dramos. Intriguojantis „dvasios“ pasakojimas įtraukia į XX a. pradžioje - II p. karo metu vykstančią istoriją, kurios personažai gyvena, kuria, kenčia ir myli čia pat - mūsų mieste, senamiesčio gatvėse, jo kiemuose ir namuose. XX amžiaus pradžios Kaunas, jo gyventojai ir tuometinio miesto atmosfera, kasdienybės istorijos ir miestiečių likimai negailestingos Istorijos vingiuose - visa tai kartu su audiovizualiniais elementais ir šiandieninio senamiesčio peizažo fragmentais susijungia į savotišką asmeninį filmą, fiziškai ir emociškai patiriamą miesto erdvėse.

Kaip tai veikia?
Šiam audiovizualiniam maršrutui reikalingas mobilusis prietaisas (išmanusis telefonas, planšetinis kompiuteris arba nešiojamas medijų grotuvas) ir ausinės. Norint pradėti maršrutą reikia paspausti šią nuorodą: https://drive.google.com/file/d/0BxzVuxrg3QiKbUE0eWNtSWJsX3c/view ir spausti mygtuką parsisiųsti (angl. Download; įrašo formatas – Mp4). Arba maršrutą parsisiųsti iš: http://www.atmintiesvietos.lt/lt/marsrutai/dvasios-gidas-po-senaji-kauna/

Maršruto geografija: pradžia - prie šv.Gertrūdos bažnyčios, pabaiga - prie Žydų ligoninės. Maršruto trukmė - 70 min. Rekomenduojama patogi avalynė ir drabužiai. Nerekomenduojama maršruto „eiti" sėdint and sofos.

Kūrėjai: Projektą inicijavo VšĮ „Atminties vietos“ (www.atmintiesvietos.lt). Idėjos autorė - Daiva Citvarienė, scenarijus - Rytis Zemkauskas, vaizdas - Akvilė Anglickaitė, garsas - Vytautas V.Jurgutis, Daiva Stubraitė. Kūrybinės komandos nariai: Arvydas Pakštalis, Jolita Butkevičienė, Ana Čižauskienė.

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis