lt

GilusKaunas yra alternatyvus low-poly stiliumi sukurtas 3D išmanusis maršrutas mobiliesiems Android telefonams, kuris padės pažinti vieną europietiškiausių Kauno erdvių - Vlado Putvinskio gatvę. Mobilioji aplikacija (naudojanti GPS palydovinio navigavimo sistemą) nukreips jus neįprastu maršutu, pakels jūsų akis ir atgaivins primirštus pojūčius.
Kažkada vadinta Kalnų, vėliau - Salomėjos Nėries - vardu šiandien V.Putvinskio gatvė - viena gražiausių, jaukiausių ir bene įdomiausią istoriją turinčių miesto vietų. Tai akademikų, profesorių, užsienio ambasadų ir muziejų gatvė, itin mėgstama turistų, istorijos ir meno mėgėjų. Be to, ji garsėja savo funikulieriumi, nuostabia tarpukario architektūra ir daugybe laiptų, jungiančių centro ir Žaliakalnio gyventojus. Tai gatvė, kurioje telpa tarpukario, sovietmečio ir šiandieninio miesto gyventojų pasakojimai, siūlantys neįprastą gyvą pasakojimą apie Kauną. Tai neįtikėtinų istorijų, daugelio miestiečių kartų įvairiaspalvių prisiminimų erdvė.

Kaip tai veikia? Šiam audiovizualiniam maršrutui reikalingas mobilusis prietaisas (Android) ir ausinės. Maršrutą parsisiųskite iš Google Play parduotuvės. Norint pradėti maršrutą reikia ateiti į V.Putvinskio g. pradžią ir aktyvuoti mobiliojo telefono navigacinę sistemą. Rekomenduojama patogi avalynė ir drabužiai.

Maršruto geografija: Maršruto pradžia - prie Žemaičių g. laiptų. Trukmė: 57 min.

Kūrėjai: Projektą inicijavo VšĮ „Atminties vietos“ (www.atmintiesvietos.lt). Idėjos autorė - Daiva Citvarienė, scenarijus - Rytis Zemkauskas, programavimas - Egidijus Vaškevičius, Mantas Vaškevičius, garsinimas - UAB Alkida.

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis