Ar jūs pasiruošę laipiojimui? Tai yra lengviausia, ypač jei gyvenate mieste ir iki uolų važiuoti ganėtinai toli ir brangu. Laipiojimo salėje po stogu žengsite pirmuosius žingsnius, išmoksite būtiniausios technikos įgausite įgūdžių ir sustiprėsite fiziškai.
Jei jūs niekada iki šiol nelaipiojote, apsilankymas mūsų laipiojimo salėje su draugu yra geriausias būdas susipažinti su laipiojimu, įgauti pirmų įgūdžių, susipažinti su laipiojimo įranga ir išmokti pagrindinių taisyklių. Laipiojimo salėje galėsite išsinuomoti ir išbandyti skirtingus nusileidimo ir pakilimo įrenginius, gauti pamokas kaip saugotis ir saugoti savo draugą maršrute. Tačiau nepamirškite, kad laipiojimo salėje įgyti įgūdžiai labai skiriasi nuo laipiojimo uolomis, kas reikalauja daugiau kompetencijos ir žinių saugiam lipimui.

Laipiojimo salė – 4,5 m. aukščio, tad joje vyksta boulderingo treniruotės. Saugumą užtikrina 25 cm. storio sportiniai čiužiniai, todėl papildoma sauga nėra naudojama. Boulderingas šiuo atveju patogus tuo, kad Jums nereikia porininko, kuris Jus saugotų ir visą laiką galite skirti lipimui. Salėje yra paruoštos trasos suskirstytos pagal sudėtingumą, tad pagal savo jėgas kiekvienas laipiotojas ras sau tinkamą užsiėmimą. Tačiau laipiojimo salėje yra įrengti saugos taškai ,kad būtų galimybė mokintis lipti su viršutine ir apatine sauga. Pirmą kartą atvykstant į laipiojimo salę atminkite, kad Jums reikės laisvos sportinės aprangos ir sportinės avalynės. Specialiai laipiojimui skirtus batelius galėsite išsinuomoti vietoje.

Naujokus instruktorius supažindins su salės saugumo taisyklėmis, paaiškins apie laipiojimo ypatumus.

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis