lt
į sąrašą

ART DECO MUZIEJUS (EKSKURSIJA Į TARPUKARIO BUTĄ "KELIONĖ LAIKU")

Gedimino g. 48, Kaunas +37061885964 registracija@artdecomuziejus.lt https://www.artdecomuziejus.lt Muziejų aplankyti galima tik patyriminių ekskursijų metu, kviečiame registruotis. / Registered guided tours only.
Viešnagė į autentiškus namus – tai lyg kelionė laiku, papildoma pikantiškomis, niekur dar neskaitytomis istorijomis.
1929 m. prof. Prano Gudavičiaus užsakymu, architekto Edmundo Fryko suprojektuotas gyvenamasis daugiabutis. Pirmąjame pastato aukšte su šeima apsigyveno pats profesorius ir įkūrė savo priimamąjį, o kitus namo butus nuomavo iškiliems to meto žmonėms.

Privačiomis lėšomis restauruotas ir iki smulkmenų atkurtas interjeras, reprezentuoja privatų 3-4 dešimtmečio miestiečių gyvenimą pačiame Kauno centre.

Art Deco muziejus lankomas tik ekskursijų formatu, galima užsisakyti ir privačias ekskursijas. Išankstinė registracija į ekskursijas vykdoma čia arba el. paštu registracija@artdecomuziejus.lt 
Ekskursijos metu pasinersite į architektūrą, interjero restauravimo subtilybes ir kadaise čia gyvenusių žmonių istorijas. Laukia staigmenos! O kol mėgausitės salono kultūra, galėsite prisėsti ant autentiškų Art Deco ir Bauhaus stiliaus baldų. Eskursiją veda ir patirtimi dalinasi patys apartamentų savininkai Karolis Banys ir Petras Gaidamavičius.

Eskursijos trukmė: 1:30-2 val.
Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis