lt
į sąrašą

East Island SPA

Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas (AKROPOLIS) +370 700 77 776 kaunas@eastisland.lt https://eastisland.lt/ I - VII 10:00 – 21:00

East Island SPA centrai įsikūrę Kaune (PPC AKROPOLIS, Druskininkuose ir Vilniuje.

Rytų išmintimi bei filosofija paremta East Island SPA koncepcija siekia nenutolti nuo to ir pasiūlyti savo klientams ne tik per šimtą skirtingų masažo, kūno priežiūros, SPA paslaugų bei kosmetologinių procedūrų su prabangia SKEYNDOR ar Aromatherapy Associates kosmetika, bet ir neužmirštamą atotrūkį į Rytų salos oazę. East Island SPA centre masažus ir kūno procedūras atlieka ne tik lietuvių specialistai, bet ir specialistai atvykę iš tolimųjų Rytų šalių, tokių kaip Tailandas, Indija, Kambodža, nes tik jie gali atskleisti tikrąsias Rytų atsipalaidavimo paslaptis.

Kiekvienas apsilankęs East Island SPA centre Kaune pasijus tarsi atvykęs į salą, kuri visų pima užburs savo autentiška aplinka, muzika ir kvapais. Vien įėjus akį patrauks įspūdingos skulptūros bei dekoraciojos atkeliavusios tiesiai iš Balio salos.

Kviečiame Jus į egzotišką salą, viliojančią naujais įspūdžiais ir nepamirštamomis akimirkomis. Visiškai nesvarbu, kad negalite tam skirti daug laiko – Rytų SPA saloje „East Island“ pakanka praleisti vos kelias valandas, kad dar ilgai jaustumėte tolimųjų Rytų prisilietimą.

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis