į sąrašą

SANTAKOS PARKAS

Santakos parkas, Kaunas

Nesvarbu, kuo tikite ar ką garbinate – Santakos parkas, vieta, kur susituokia Nemunas ir Neris, yra puikiausia vieta įsikrauti teigiamos gamtos energijos. Juk tai – Kauno gimimo vieta! Sakoma, kad būtent čia buvusiame alke (šventvietėje) stovėjo ir Mildos šventykla. Ateikite prie aukuro gegužės 13- ąją, kai švenčiama Mildos, arba Meilės, diena. Romuviai, kurių skaičius Lietuvoje sparčiai auga, prie aukuro aplankyti amžinosios ugnies ateina ir kitomis dienomis – susiraskite tradicinių švenčių kalendorių.
Santakos parką supa unikalūs istoriniai objektai - Kauno pilis, Šv. Jurgio bažnyčia ir vienuolyno pastatai, kiek toliau įsikūrusi kunigų seminarija ir Kauno arkivyskupijos kurija. 
Parkas itin pamėgtas kauniečių ir miesto svečių, kaip pasivaikščiojimų, sporto, piknikų, fotosesijų, asmenukių („Selfių“), piršlybų ir vestuvių po atviru dangumi vieta.
1993 m. popiežius Jonas Paulius II, o 2018 m. popiežius Pranciškus aukojo šv. Mišias, kuriose dalyvavo tūkstantinės minios. Šį įvykį primena supiltas kalnelis ir pastatyta Šventojo tėvo skulptūra. 2018 m., minint Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, čia Šv. Mišias aukojo požiežius Pranciškus.

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis