lt
į sąrašą

M. K. Čiurlionio virtualios realybės filmas „Angelų takais“

M. K. Čiurlionio dailės muziejus, V. Putvinskio g. 55, Kaunas +370 667 54630 bilietai@angelutakais.lt angelutakais.lt Antradienį, penktadienį, šeštadienį, sekmadienį – 10.00–18.00.
Trečiadienį, ketvirtadienį – 11.00–19.00.

M. K. Čiurlionis mums paliko didelį ir tokį pilną pasaulį savo paveiksluose ir muzikoje, kartu su labai įkvepiančia citata – „Pasaulį vaizduojuos kaip didelę simfoniją“. Iš ties, šiomis dienomis viskas kitaip. Daug nerimo, baimės, tylos ir nežinios… Visas mūsų pasaulis susideda iš atskirų simfonijos dalių, bet visumoje viskas skamba dar gražiau ir įspūdingiau. Virtualios realybės filmas „Angelų takais“ – žvilgsnis pro VR akinius į kitą pasaulį. Nei vienas matęs filmą neleis pameluoti, kad tame pasaulyje pamatyti daugiau nei 60 M. K. Čiurlionio paveikslų – atgaiva, nusiraminimas ir įkvėpimas. Tai 25 min. trunkanti kelionė po įspūdingiausius ir gražiausius menininko kūrinius („Ramybė“, „Angelėliai“, „Aukuras“, „Žinia“, „Angelas“ ir kt.) ir galimybė bent trumpam atsiriboti ir pabūti šviesoje.
Seanso trukmė: 30 min. (reikalinga išankstinė rezervacija). Patirtis pritaikyta sėdimai pozicijai. Rekomenduojama vaikams nuo 6 m.

Apdovanojimai: projektas sužavėjo 2018 m. Venecijos kino festivalio auditoriją, 2019 m. Jungtinėje Karalystėje pelnė prestižinį už pasiekimus mene ir technologijose skiriamą apdovanojimą „Lumen Prize for Art and Technology“. 2020 m. įvertintas „Sidabrine gerve“ už Profesinę meistrystę.

Bilietų kainos:
Elektroniniai bilietai:
Standartinis bilietas –  ̶1̶8€̶  15€
Lengvatinis bilietas* – 10€

Kasoje: (jeigu yra laisvų vietų)
Standartinis bilietas – 18€
Lengvatinis bilietas* – 10€


*Panaudoti lengvatinį bilietą galima pateikus galiojantį moksleivio, studento, senjoro, neįgaliojo, POLA pažymėjimą arba mokytojo (darbuotojo) pažymėjimą.

Informuojame, jog norint patekti į virtualios realybės seansą klientai įsipareigoja įsigyti ir M. K. Čiurlionio nacionalinio dailės muziejaus lankytojo bilietą. Bilietus į muziejų bus galima įsigyti vietoje.

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis