lt
Festivaliai į sąrašą

Jubiliejinis „Kino pavasaris“ įvyks: keliasi į namų kino ekranus

Kaune festivalis vyks kino teatruose FORUM CINEMAS ir ROMUVA 2020 03 19 10:00 - 2020 04 02 Internetinis puslapis

Vyriausybei dėl koronaviruso plitimo grėsmės laikinai uždraudus masinius renginius, kovo 19 dieną turėjusiam įvykti atidarymui besiruošę festivalio „Kino pavasaris“ organizatoriai socialiniame tinkle „Facebook“ surengė specialią tiesioginę transliaciją (įrašas). Jos metu buvo patvirtinta, kad festivalis vyks, kaip žadėta, kovo 19–balandžio 2 dienomis, tik kitu formatu. Visos Lietuvos žiūrovai filmais mėgautis galės namų kino platformose ir taip dalyvauti pirmajame šalyje virtualiajame kino festivalyje.

25-asis, jubiliejinis Vilniaus tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“ kviečia žvelgti į ATEITIS. ATEITYS nėra vienas, statinis naratyvas. Tai – daugybė galimų, asmeninių scenarijų, kurie laukia kasdienybėje bei pasitinka kino salėje. ATEITYS – šių metų festivalio tema, vienijanti filmų programą. ????

Kaune festivalis vyks kino teatruose FORUM CINEMAS ir ROMUVA kovo 19–balandžio 2 dienomis.

„Kino pavasaryje“ pamatysite naujausius, svarbiausius, didžiuosiuose pasaulio kino festivaliuose įvertintus ilgametražius bei trumpametražius filmus. Rinktis galėsite iš penkių filmų programų: „Kritikų pasirinkimas“, „Metų atradimai“, „Festivalių favoritai“, „Meistrai“ ir „Europos debiutų konkursas“. Kaip ir kasmet festivalyje lauks retrospektyvos, lietuvių režisierių premjeros ir susitikimai su kino kūrėjais.Programa, bilietai ir repertuaras: JAU GREITAI.

Visos festivalio naujienos: https://kinopavasaris.lt/lt/naujienos

*Festivalio organizatoriai pasilieka teisę išskirtiniais atvejais keisti festivalio filmų programą ir bilietų kainas. Neįvykus seansui, pinigai už įsigytą bilietą bus grąžinti.

#KinoPavasaris2020#ateitys

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis

Užsisakyti naujienlaiškį