lt
Sportas į sąrašą

Bėgimas "Ateik ir įveik", skirtas prof. K. Baršauskui atminti

Radvilėnų plentas 19, Kaunas 2019 09 14 09:00 Internetinis puslapis

Kviečiame į „Ateik ir įveik 2019!” bėgimą, skirtą prof. K. Baršauskui atminti

„Ateik ir įveik!“ – tokiu šūkiu KTU Sporto ir sveikatingumo centras kviečia visus kauniečius ir miesto svečius 2019 m. rugsėjo 14 d. į 21-ą kartą vyksiantį renginį visuotinį bėgimą, skirtą žinomam Lietuvos fizikui ir ilgamečiam KTU profesoriui Kazimierui Baršauskui atminti.

Ištvermingiausieji galės savo jėgas išbandyti kalnais ir pakalnėmis vingiuojančią 8 km Nacionalinio ekstremalaus sporto klubo (NESK) pristatomą trasą su specialiu kliūčių ruožu. Išliks ir šiek tiek lengvesnė 6 km trasa be dirbtinų kliūčių. O tiems, kam šios dvi trasos pasirodys per ilgos ar per sunkios, šiemet paruošime naujovę – 5 km lygumų trasą. Šeimoms ir visiems, kurie nori dar lengvesnės trasos rekomenduojame 1,3 km trasą su kliūčių ruožu.

Profesoriaus K. Baršausko atminimo bėgime, kaip ir anksčiau, kviečiami dalyvauti ir neįgaliųjų sportininkai, kuriems skirta 400 m trasa KTU stadione. Negalią turintys bėgimo entuziastai visuomet sulaukia didelio renginio žiūrovų palaikymo.

Visiems, pasiekusiems finišą per kontrolinį laiką, bus įteikti atminimo medaliai. Bėgikai, pasirinkę 8 km NESK trasą su kliūtimis ir subūrę 5 asmenų komandą, galės kovoti dėl stipriausios komandos titulo.

Susirinkusiems žiūrovams bus suteikta galimybė iš arti stebėti kliūčių ruožą, todėl nuobodžiauti neteks. Bėgimo starto ir finišo vietoje bus siūlomos įvairios sporto ir sveikatingumo veiklos, įrengta nemokama pramoginė batutų erdvė vaikams.

KTU Sporto ir sveikatingumo centro atstovai viliasi, kad dalyviai iš naujo atras miesto centre esančias KTU Studentų miestelio ir Ąžuolyno parko žaliąsias erdves, kuriose galima sportuoti ir aktyviai leisti laisvalaikį.

Kada? 2019 m. rugsėjo 14 d.
Kur? Startas KTU stadione, Radvilėnų pl. 19, Kaunas

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis

Užsisakyti naujienlaiškį