Viešbutis „Radisson Hotel Kaunas“ įsikūręs Kaune, už 185 metrų nuo Laisvės alėjos, kurioje gausu kavinių ir restoranų, bei už 1 km nuo prekybos ir pramogų centro „Akropolis“. Šiame 4 žvaigždučių viešbutyje siūlomi erdvūs numeriai, kuriuose veikia nemokamas spartusis belaidis internetas, yra oro kondicionieriai ir kabelinius kanalus rodantys televizoriai. Viešnagės metu galėsite nemokamai naudotis nuosava automobilių stovėjimo aikštele, atsipalaiduoti saunoje ir pasportuoti treniruoklių salėje.

Visuose skandinaviško stiliaus detalėmis dekoruotuose klasikinio interjero „Radisson Hotel Kaunas“ numeriuose pastatyti darbo stalai ir įrengti vonios kambariai, kuriuose rasite dušus bei plaukų džiovintuvus. Standartiniuose ir verslo poreikiams pritaikytuose numeriuose yra seifai.

Viešbutyje visą parą veikia kazino „Olympic“, įrengtas modernus konferencijų ir renginių centras su aštuoniomis daugiafunkcėmis salėmis. SPA ir sveikatingumo centre už papildomą mokestį galėsite pasideginti soliariume, pasilepinti masažais ir atsipalaiduoti turkiškoje pirtyje.

Restorane „Diverso“ patiekiami europietiški valgiai ir savitarnos pusryčiai. Svečiai taip pat laukiami bare „Ginger“, kuriame siūlomi lengvi užkandžiai ir gėrimai.

Iš šio miesto centre esančio viešbučio iki daugelio Kauno lankytinų vietų galėsite tiesiog nueiti. Šv. arkangelo Mykolo bažnyčia yra už 250 metrų, o senamiestis – už 1,2 km. Velnių muziejus pėsčiomis pasiekiamas per 10 minučių. „Žalgirio arena“ įsikūrusi už 1,6 km, o Kauno tarptautinis oro uostas – už 15 km.

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis