į sąrašą

Apie miestą

Kad ir ką esate girdėję ar žinote apie Kauną, esame tikri, kad šio miesto, kuriame susilieja technologijų inovacijos, kultūra ir save kuriančio miesto dvasia, neįmanoma nepastebėti.

Kaunas, balansuojantis tarp šiuolaikinio europietiško požiūrio ir autentiškų baltiškų vertybių, yra strategiškai patogiausia susitikimų vieta Lietuvoje. Be to, tai svarbi kryžkelė tarp Baltijos šalių, Skandinavijos, Vidurio ir Rytų Europos tiek keliaujant sausuma, tiek oru. Kaune esančių viešbučių ir viešųjų erdvių tinklas – daugiau nei pasirengęs patenkinti įvairius poreikius, pradedant tête-à-tête derybomis ir nedideliais seminarais, baigiant didelėmis konferencijomis ir viso miesto renginiais.

Ar kada nors girdėjote apie kokybišką, ramų gyvenimą mieste? Tokiu gyvenimu mes mėgaujamės čia, Kaune. Neabejojame, kad žinote, tenorime priminti, kad 2022 m. tapome Europos kultūros sostine (ir nepaprastai tuo didžiuojamės). Be to, kaunietiškame žodyne rasite tokį žodžio „modernizmas“ paaiškinimą: modernizmas (daiktavardis) – Kauno, įtraukto į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, architektūra ir tai, kaip žmonės čia jaučiasi bei gyvena.

Esate modernizmo architektūros gerbėjas? Mėgstate būti gamtoje? Turite į gatvės meną orientuotą „Instagram“ paskyrą? Užtikriname, Kaune yra ne dešimtys, o šimtai, gal net tūkstančiai vietų, objektų, daiktų ir reiškinių, kuriuos verta atrasti. Šiltuoju metų laiku ir ankstyvą rudenį mieste šokama, dainuojama, maudomasi, sportuojama, žiūrimas kinas – ir visa tai po atviru dangumi. Rudenį ir žiemą kviečiame neapsiriboti vien pasivaikščiojimais istorinėmis Kauno gatvėmis, o suplanuoti jaukias popietes modernistiniuose pastatuose, kavinėse, restoranuose, muziejuose, koncertų salėse, galerijose... Abejonių neturime – liksite pakerėti.

Jei norite sužinoti daugiau – kreipkitės. Visa mūsų komanda Jūsų paslaugoms.

A4.A. Santakos parkas Kauno pilis 1

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis