į sąrašą

Kodėl Kaunas

Kaunas, antrasis pagal dydį Lietuvos miestas, kuriame darniai susipina šiuolaikinis europietiškas požiūris ir autentiškos baltiškosios vertybės, yra strategiškai patogiausia susitikimų vieta šalyje. Taip pat Kaunas – tai kryžkelė žeme ar oru keliaujant tarp Baltijos šalių, Skandinavijos, Rytų ir Centrinės Europos. Viešbučių ir viešųjų erdvių tinklas Kaune patenkins tiek planuojančius diskretiškas derybas, tiek didžiųjų renginių organizatorius. 

Kasmet Kaune vyksta tuzinai tarptautinių konferencijų, parodų ir verslo susitikimų, šiuose renginiuose apsilanko tūkstančiai dalyvių. Nenuostabu, kad šis praktiškas patogus, elegantiškas ir ekonomiškas miestas yra tarp pirmaujančių regione pagal sporto, verslo, kultūros renginių skaičių ir mastą. Nesvarbu, ar planuojate verslo susitikimą, ar mokslo konferenciją, Kaune jus pasitiks malonus ir draugiškas personalas, garantuojantis visapusišką pagalbą ir palaikymą. 

Kaunas unikalus tuo, kad šiuolaikinė architektūra čia dera su įspūdingu tarpukario modernizmo tinklu, pažymėtu Europos paveldo ženklu ir patekusiu į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Miestas kompaktiškas ir patogiai suplanuotas, tad kelionė iš ar į oro uostą užtruks mažiau nei pusvalandį, o su Kauno istorija ir dabartimi susipažinti spėsite tarp susitikimų ar iš viešbučio žingsniuodami vakarieniauti. O jei jau prakalbome apie maistą…

Išmone garsėjantys Kauno restoranų šefai, žongliruojantys laiko patikrintais receptais iš viso pasaulio bei unikaliu požiūriu į šiuolaikinę lietuvišką virtuvę, pasiruošę pranokti išrankiausių valgytojų lūkesčius. Na, o kai visi susitikimai bus baigti, o kompiuteriai – išjungti, vakaro programa pasirūpins bet kuris iš daugybės stilingų barų Kauno centre ir senamiestyje.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis