į sąrašą

Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinika

P. Lukšio 3, LT-49387 Kaunas +370 611 66 111 info@lazerineklinika.lt http://www.lazerineklinika.lt -

ERA ESTHETIC - tai lazerinės dermatologijos klinika, veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Vokietijoje. Įmonė veiklą pradėjo 2008 metais. Šiuo metu įkurti 5 filialai, kuriuose dirba 30 kvalifikuotų gydytojų.

Klinika yra didžiausia privati medicinos įstaiga dermatologų skaičiumi Lietuvoje. Klinikoje atliekama odos ligų diagnostika ir gydymas, teikiamos lazerinės ir estetinės dermatologijos, kosmetologijos ir estetinės chirurgijos paslaugos, orientuojamasi į įvairių odos problemų profilaktiką ir gydymą: celiulito, pigmentinių dėmių, apgamų, karpų, spuogų, veido raudonio ir kitų. Klinikoje atliekamų procedūrų įvairovė apima lazerinę dermatologiją, estetinę dermatologiją, kosmetologiją, estetinę chirurgiją ir estetinę ginekologiją.

Populiariausios procedūros: plaukų šalinimas Aleksandrito GentleLase Pro ir GentleMax Pro lazeriais, pigmentinių dėmių šalinimas, botulino injekcijos, Hydrafacial odos atjauninimo procedūra, Intraceuticals deguonies terapija, kompleksinis veido ir kūno odos atjauninimas Etwo lazeriu, apgamų, karpų šalinimas CO2RE lazeriu, spuogų gydymas Omnilux šviesos terapija, nechirurginis odos patempimas Thermage CPT, frakcinis odos atjauninimas Fraxel Dual.

ERA ESTHETIC naudoja pasaulinio lygios standartus atitinkančią įrangą ir lyderiaujančias technologijas. Klinikoje naudojama įranga įvykdžiusi CE direktyvų reikalavimus, yra patvirtinta maisto ir vaistų kontrolės tarnybos (FDA). Visas gydomąsias ir lazerių procedūras klinikoje atlieka didelę patirtį estetinėje ir lazerinėje dermatologijoje bei chirurgijoje turintys aukštos kvalifikacijos gydytojai dermatovenerologai.

 

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis