Odontologija į sąrašą

"Dantų estetika"

Aukštaičių g. 62A, Kaunas +370 600 25559 info@dantuestetika.lt www.dantuestetika.lt

„Dantų estetika“ – komanda, suburta iš rūpestingiausių odontologų, implantologų, burnos higienos specialistų. Kasdien bendradarbiaudama su ne tik Kauno, bet ir kitų miestų dantų klinkomis, ji užtikrina, kad sveika, dailia šypsena rūpintųsi tik stipriausi ekspertai. Nuo pirmojo Jūsų skambučio iki detalios patikros po sėkmingo gydymo – siekiama, kad visuomet jaustumėte žmogišką ir išskirtine patirtimi grįstą dėmesį.
Patikėti dantų ir dantukų priežiūrą šiai komandai verta, nes ji:

  • žino, kad geriausias būdas rūpesčiams išvengti – profilaktika. Klinikoje nuolat rengiami ligų prevencijai, švietimui apie taisyklingą burnos priežiūrą skirti renginiai, kuriuose mielai laukiami visi, net ir auginantys pirmuosius savo dantukus;
  • rūpinasi, kad susitikimus lydėtų tik geri įspūdžiai. Mažieji pacientai ypatingai džiaugiasi draugiška, puikia nuotaika užkrečiančia gydytoja. Procedūrų metu laikas leidžiamas smagiai. Mažyliai gali žiūrėti mėgstamiausius animacinius filmukus, mėgautis po vizito įteikiamomis dovanėlėmis, vyresnieji ir suaugusieji – klausytis muzikos ar užsiimti kita malonia veikla.
  • taupo Jūsų laiką. „Dantų estetikos“ kompleksas sudarytas iš klinikos ir laboratorijos, tad funkciniai tyrimai ir procedūros atliekami itin operatyviai. Jei atkeliaujate iš kito miesto ar šalies, galite apsistoti jaukiuose, virš klinikos įrengtuose apartamentuose. Jei prireikia kelių vizitų, laisvalaikiu galite naudotis asmeninio vairuotojo paslaugomis;
  • sudaro aiškų, detalų gydymo planą. Jau po pirmojo vizito galite žinoti, kada ir kokia procedūra, siekiant sveikos burnos ertmės, turėtų būti atlikta.
  • kasdien siekia ne pakeisti, o išsaugoti ir tausoti. Prireikus sudėtingesnio gydymo, implantacijos ar protezavimo, visos pastangos dedamos tam, kad audiniai būtų kuo labiau tausojami. Nuosekliomis pastangomis pasiekiamas ilgalaikis, saugus rezultatas.

 Šypsena – dovana, kuriai būtinas dėmesys. Šypsena gali teikti abipusį džiaugsmą tik tuomet, jei ja rūpinamės kasdien. Užkirskite kelią savo ir vaikų dantų grėsmėms jau šiandien – susisiekite su „Dantų estetikos“ komanda ir atraskite patikimus, neskausmingus būdus sveikai, žaviai šypsenai išlaikyti.

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis

Užsisakyti naujienlaiškį