į sąrašą

ODONTOLOGIJOS KLINIKA „ANGITIA“

Savanorių pr. 273, Kaunas +370 699 05758 info@angitia.lt https://angitia.lt/

Kad galimos dantų problemos netemdytų šypsenos Jūsų, taip laukiamų savo šalies gyventojų, o šiandien – jau kitų šalių svečių, - Jums visada pasirengusi padėti Kauno odontologijos klinika „Angitia“.

• Jeigu po tolimos kelionės netikėtai suskaudo dantį, iškrito plomba ar nutiko kitos dantų problemos, - operatyvi pagalba suteikiama Kauno odontologijos klinikoje „Angitia“.
• Jeigu, taupydami savo pinigus ir laiką, svečiuodamiesi savo tėviškėje kartu planuosite ir patikimai, profesionaliai atkurti prarastą vieną ar daugiau dantų, - prašome registruotis mūsų klinikoje iš anksto.

Kauno odontologijos klinika „Angitia“ per daugiau nei du savo veiklos dešimtmečius sugrąžinusi tūkstančiams pacientų patrauklias šypsenas , yra atvira užsienio lietuviams bei užsieniečiams ir teikia šias aukštos kokybės dantų implantavimo, protezavimo, dantų ir jų šaknų kanalų gydymo, burnos higienos, dantų balinimo, estetinio dantų plombavimo ir kitas odontologijos paslaugas.

Dantų implantavimas su viso gyvenimo dantų implantų garantija
Odontologijos klinika „Angitia“ jau daugelį metų dirba su garsėjančiais aukšta kokybe, vienais žinomiausių pasaulyje švediškais dantų implantais, sugrąžinusiais viso pasaulio milijonams žmonių visas dantų funkcijas, patrauklią šypseną ir visavertį gyvenimą.

Apatinio bedančio žandikaulio implantavimas ant 3-jų dantų implantų per vieną dieną už beveik perpus žemesnę kainą
Tai naujausias svarbus išradimas – puikiai realizuota, sąlyginai įvardinta „visi ant 3-jų“ dantų implantavimo sistemos kūrėjų ir pacientų svajonė, ypač aktuali gyvenantiems toli nuo implantuojančios klinikos ir dar toliau - nuo savo šalies. 

MG pailgesne„Angitia“ klinikos daktaras Mindaugas Gaučys 2017-10-21 apatinio bedančio žandikaulio sertifikavimo kursuose Frankfurte prie Maino
Patentuota beprecedentė apatinio bedančio žandikaulio dantų implantavimo ant 3-jų implantų švediška naujovė buvo pristatyta Frankfurte prie Maino 2017 m. spalio 21 d. pirmajai 50-čiai odontologų, pakviestų iš viso pasaulio, - nuo Japonijos, JAV, Azijos iki Europos ir Lietuvos. Su pirmąja sertifikuojamų odontologų grupe buvo pakviestas ir Kauno odontologijos klinikos „Angitia“ vadovas, patyręs odontologas, savo ilgamečiame darbe pasiekęs puikių rezultatų daktaras Mindaugas Gaučys (nuo 1993 m. - dantų gydymo bei protezavimo, nuo 2001 m. - dantų implantavimo patirtis).

Pailgesne 3foil

Apatinio bedančio žandikaulio dantų implantavimo ant 3-jų dantų implantų unikali patentuota švediška sistema

Pagrindiniai apatinio bedančio žandikaulio dantų implantavimo ant 3-jų implantų privalumai 

Viso apatinio bedančio žandikaulio dantū implantavimo ant 3-jų dantų implantų švediškos sistemos esminis privalumas - taupo pinigus, sveikatą ir laiką. 
• Visiška ir galutinė implantavimo procedūra atliekama vieno apsilankymo pas odontologą metu per 6 – 8 val. vietoje ligšiolinių 6-8 mėn. Tai palanku gyvenantiems ir kituose Lietuvos miestuose, ir užsienyje.
• Visos implantavimo procedūros kaina yra beveik perpus žemesnė, nei ligšiolinių apatinio bedančio žandikaulio implantavimo metodikų.
• Tvirti ir patvarūs 3 (trys) dantų implantai ir jungiančiosios lengvo, nealergizuojančio titano sijos turi specialias jungtis, savaime prisitaikančias prie kiekvieno paciento individualaus žandikaulio visomis kryptimis – vertikaliai, horizontaliai ir reikiamu pasvirimo kampu.
• Nuolatinių dantų vainikėlių bazinė dalis yra pagaminta iš balto, kieto cirkonio, o tvirta estetiška individuali akrilo apdaila gaminama to paties apsilankymo metu.
• Jokių papildomų laikinų dantų protezų gaminti nereikia.

Visiems švediškų dantų implantams bei sistemoms suteikiama viso paciento gyvenimo garantija, galiojanti 70-yje pasaulio šalių; kiekvienoje jų dažniausiai yra po kelias odontologijos klinikas, dirbančias su to paties ženklo švediškais dantų implantais. Tad kur bekeliautumėte, švediškų dantų implantų servisas, galima sakyti, yra šalia Jūsų.

Kiti švediškų dantų implantavimo patentuoti išradimai, taikomi Kauno klinikoje „Angitia“ 

virsutinisVisi ant 4 – viso bedančio žandikaulio dantų implantavimas ant 4 dantų implantų. Klinika „Angitia“ šį originalų patentuotą švedišką metodą pradėjo taikyti viena pirmųjų Lietuvoje nuo 2006 m.. ir sėkmingai taiko iki šiol. 

virsut zygomaIlgieji skruostikauliniai dantų implantai – operatyvus dantų implantavimo ir atkūrimo būdas sunykusiame viršutiniame žandikaulyje, pakeitęs sudėtingą kaulo priauginimo operaciją, ženkliai sutrumpinęs implantavimo trukmę ir sumažinęs kainą. Ilgųjų dantų implantų unikali patentuota metodika klinikoje „Angitia“ pradėta taikyti vienoje pirmųjų Pabaltijyje.

Karuneles
Unikalios dantų karūnėlės, arba vainikėliai
, - 3-jų dalių vainikėlio iš balto tvirto cirkonio monoblokas. Vainikėlio bazinė dalis, apdaila ir atrama – viskas vienoje nedalomoje monolito detalėje, kuri yra ir visada bus patvaresnė, nei sujungta iš atskirų kelių dalių. 

dantenu apsaugaSpecialiosios dantų implantų atramos, - unikalus sprendimas, apsaugantis dantenas nuo jų sudirginimo danties primatavimo ir protezavimo ant implanto metu. Pritaikius šią atramų sistemą, lengviau ir greičiau sugyja dantenos. Pasaulio odontologams ši sistema buvo pristatyta 2016 m. birželio mėn., ir po kelių dienų panaudota „Angitia“ klinikos pacientams.

Dantų protezavimas visų rūšių protezais ir metodikomis

Įvairūs šiuolaikiniai dantų protezai
, - fiksuoti ir išimami, daliniai ir pilni, mišrūs ir taikomi kiekvieno paciento burnos situacijai, - yra alternatyvus sprendimas negalintiems skirti lėšų dantų implantams.
Tradiciniai, arba plokšteliniai, dantų protezai, tvirtinami dažniausiai ant 2 (dviejų) dantų implantų, - puikus ir patikimas sprendimas, nenumačiusiems implantuoti bedančių žandikaulių dantų. Pritvirtinti dantų protezai ant implantų laikosi stabiliai, netrina gomurio ir nesislankioja jokiomis kryptimis. 

z atkuriamu dantu kiekis trukme
Odontologijos klinikos „Angitia“ kitos paslaugos
Profilaktinė apžiūra
, - nesudėtinga, beskausmė, nebrangi, neimli laikui ir labai svarbi, norintiems išsaugoti sveikus, gražius savus dantis ir patrauklią šypseną.

Profesionali burnos higiena, dantų balinimas. Savalaikis dantų akmenų valymas yra patikima ir nebrangi dantų gedimų prevencija, o dažnai – ir nuosavų dantų išlikimo garantija.

Dantų gydymas ir pergydymas – patikima ir garantuota kokybė. Vaikų ir suaugusiųjų dantų kanalų gydymui būtina aukšta odontologo kvalifikacija, atsakomybė ir patirtis. UAB „Angitia“ specialistais galima visiškai pasikliauti, nes dantų šaknų kanalus ne tik profesionaliai sugydome, bet ir pergydome netinkamai gydytus kitur.

Estetinis dantų plombavimas – tai estetinė dantų spalvos, formos ir proporcijų korekcija, sąlyginai nebrangiai atkurianti taisyklingus dantis ir natūralų jų grožį, ypač svarbų priekiniams dantims.

Beskausmis dantų rovimas. Šalinti siūlome tik visiškai nesugydomus dantis, kuriuos be skausmo išrauna patyręs klinikos specialistas, nepažeisdamas žandikaulio kaulo sienelių.

Jūsų maloniai laukiame
www.angitia.lt
www.dantu-protezavimas.info
www.dantu-implantai.info
www.dantu-implantavimas.info
facebook.com/angitiaklinika/

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis