į sąrašą

ODONTOLOGIJOS KLINIKA ERAIMPLANT

Savanorių pr. 300-1, Kaunas +370 37 313536 info@eraimplant.lt www.eraimplant.lt

Eraimplant – odontologijos klinika nuo veiklos pradžios yra sukaupusi 24 metų praktiką odontologijos srityje ir subūrusi stiprią profesionalų komandą. Tobulėjame ir pritaikome naujausius odontologinio gydymo metodus, klinikos kolektyvo nariai savo žinias nuolat gilina kursuose bei seminaruose organizuojamuose Monake, Švedijoje, Italijoje, Ispanijoje, Dubajuje, JAV, Portugalijoje, Čekijoje, Vokietijoje ir kitose šalyse.

Klinikos gydytojai dirba kruopščiai ir švelniai, užtikrindami kiekvienam pacientui maksimalų komfortą procedūros metu. Vienas iš pagrindinių mūsų tikslų ne tik sveiki ir balti dantys, bet ir greitas bei efektyvus kramtymo funkcijos atstatymas. Siekiame aukščiausios paslaugų kokybės, todėl bendraujame tik su patikimais partneriais. Dantų implantavimo procedūras atliekame viena moderniausių pasaulyje „Nobel Biocare” sistema, tad suteikiame ilgalaikę garantiją, implanto kokybės sertifikatą ir garantinį pasą, galiojantį visose Europos Sąjungos šalyse.

Eraimplant klinika yra įsikūrusi patogioje vietoje, tad pacientai gali lengvai atvykti tiek automobiliu tiek viešuoju transpotu.

Eraimplant klinikoje teikiamos bendrosios odontologijos bei implantacijos paslaugos:

profesionali burnos higiena, dantų balinimas;
terapinis, endodontinis, chirurginis gydymas;
dantų implantavimas,;
dantų protezavimas;
all-on-4 dantų protezavimas.
Klinikos darbuotojams svarbus kiekvienas pacientas, nėra didelių ar mažų problemų, o pagrindinis tikslas – paciento šypsena.

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis