į sąrašą

AB "ORTOPEDIJOS TECHNIKA"

Savanorių pr. 284, Kaunas +370 37 313 303 info@ortopedija.lt www.ortopedija.lt

Pradėjusi veiklą 1945 m., šiandien AB „Ortopedijos technika“ yra privataus kapitalo įmonė ir didžiausia ortopedijos techninių priemonių gamintoja Baltijos šalyse.

Įmonė gamina ir individualiai pritaiko modernias ortopedijos technines priemones: šiuolaikinius rankų ir kojų protezus, įtvarus, longetes, ortopedinę avalynę bei vidpadžius.

Šalia įprastų galūnių protezų pacientai gali rinktis ir modernius naujos kartos rankų ir kojų protezus. Raumenų įtempimo pagalba valdomu miolektriniu rankos protezu galima atlikti net iki 50 proc. įprastų rankomis atliekamų veiksmų. Kojos protezas su vakuumine Harmony® sistema suteikia didesnį saugumo jausmą, patogų ir lengvą judėjimą. Kojos protezas su mikroprocesoriumi valdomu kelio sąnariu C-leg suteikia galimybę nevaržomai judėti (lipti laiptais, važiuoti dviračiu) išeikvojant žymiai mažiau energijos. Pagal daviklių duomenis mikroprocesorius hidrauliniu principu valdo kelio funkciją ir automatiškai prisitaiko prie bet kokio žmogaus judesio.

Iš anglies pluošto pagal šiuolaikinę pre-preg technologiją pagaminti ortopediniai įtvarai pasižymi išskirtiniu funkcionalumu, tvirtumu bei lengvumu.

AB „Ortopedijos technika“ nuo 2022 m. individualios ortopedinės avalynės gamyboje pradėjo naudoti perdirbtas medžiagas.

Visoje Lietuvoje veikia 10-imt specializuotų judėjimui skirtų ortopedinių prekių parduotuvių „Sveikatinė“, kuriose prekiaujama AB „Ortopedijos technika“ ir sertifikuota kitų žinomų gamintojų produkcija: įtvarai sportui ir reabilitacijai, avalynės įdėklai, ortopedinės basutės, patogi avalynė, gaminiai būsimoms mamytėms, profilaktinės ir medicininės kompresinės kojinės, ortopediniai čiužiniai ir pagalvės, priemonės masažui ir mankštai, pagalbinės judėjimo priemonės: lazdelės, ramentai, vaikštynės ir t. t.

 

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis