UAB Balta klinika – akredituota gydymo įstaiga, teikianti plastinės, rekonstrukcinės ir estetinės chirurgijos, bendrosios chirurgijos, ortopedijos traumatologijos, dermatologijos bei kineziterapijos paslaugas.

Klinikoje pacientai konsultuojami dėl plastinių ir estetinių operacijų:  veido patempimo, kaklo plastikos, krūtų padidinimo implantais, krūtų pakėlimo ir sumažinimo, pilvo plastikos ir riebalų išsiurbimo, rankų ir kojų plastikos bei estetinių procedūrų.  Atliekamos akių viršutinių ir apatinių  vokų bei ausų plastinės operacijos, veido ir kaklo patempimas siūlais,  odos darinių bei apgamų šalinimas chirurginiu būdų bei lazeriu,  gydomi randai, įvairios kilmės žaizdos, opos ir nudegimai.  Atliekant plastinės, estetinės chirurgijos bei dermatologijos paslaugas naudojami lazeriai, kuriais galima pasiekti puikius odos atjauninimo rezultatus. Odos atjauninimas ir raukšlių gydymas taip pat atliekamas botulino toksino, hialurono užpildų, trombocitų plazmos ir kitomis  injekcijomis.

Klinikoje teikiame autologinių kamieninių ląstelių chirurgijos paslaugas: odos, riebalinių, stromos - kraujagyslių frakcijos  ląstelių persodinimą atkuriant audinius, gydant randus ir žaizdas, kosmetinius defektus, traumų pasekmes.

Gydytojai traumatologai ir chirurgai konsultuoja dėl įvairių traumų gydymo, atlieka  trombocitų injekcijas audinių regeneracijai gerinti po traumų, taip pat sausgyslinio, kaulinio audinio, odos pakaitalų ir dirbtinės odos transplantaciją.

Klinikoje taip pat teikiamos kineziterapijos paslaugos -   vertinama kūdikių ir vaikų psichomotorinė raida, atliekamos kineziterapijos procedūros  skatinančios kūdikių ir vaikų psichomotorinę raidą,  bei suaugusiems padedančios  atstatyti raumenų jėgą, sąnarių judesių amplitudę,  judesių koordinaciją, koreguoti laikyseną, mažinti raumenų skausmą ir įtampą,  po traumų ar įvairių susirgimų.

Mūsų darbo principai - kokybė, konfidencialumas, lankstumas.

 

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis