į sąrašą

Viešasis transportas

KAUNO VIEŠASIS TRANSPORTAS: Kaune jūsų paslaugoms – platus autobusų ir troleibusų tinklas. Galima įsigyti dviejų rūšių bilietus: vienkartinį popierinį bilietą ir elektroninį bilietą (mėnesinį, 92 dienų, 365 dienų arba 1095 dienų bilietą). Troleibusai ir autobusai važiuoja nuo 4.30 iki 22.30. Atsiskaitymai už Kauno miesto viešąjį transportą atliekami naudojant bekontaktę elektroninių bilietų KORTELĘ. Iš savo e. piniginės į KORTELĘ galite pervesti įvairias pinigų sumas ir (arba) periodiškai mokėti už tam tikros rūšies e. bilietus. KORTELĘ galite įsigyti spaudos kioskuose, specialiu ženklu „Kauno viešasis transportas“ (KVT) pažymėtose vietose, Kauno miesto viešojo transporto aptarnavimo punkte. Įlipdami į transporto priemonę visada privalote turėti KORTELĘ. Kauno viešojo transporto maršrutus ir tvarkaraščius galite pasitikrinti interneto svetainėje: https://stops.lt/kaunas/

Atsisiųskite Trafi programėlę, kurioje realiuoju laiku matysite eismą ir tvarkaraščius, ir Žiogas programėlę, kurioje galėsite įsigyti (pigesnių) bilietų. Pastaroji veikia itin greitai ir patogiai! 

Kauno miesto viešojo transporto paslaugų centras įsikūręs Laisvės al. 114, Kaunas (priešais E. Ožeškienės g. stotelę). 

Darbo laikas: I-V 7:30-18:30  (be pietų pertraukos, švenčių išvakarėse - valanda trumpiau).

AUTOBUSAS Į ORO UOSTĄ: Kauno tarptautinis oro uostas įsikūręs Karmėlavoje (15 km į šiaurės rytus nuo Kauno miesto). Iš oro uosto terminalo į miesto centrą reguliariai kursuoja  29 autobusas. Jei į Kauną atvyksite vėlai vakare, miesto centrą taip pat pasieksite 29–uoju autobusu (tvarkaraštis derinamas su lėktuvų skrydžiais). Naudinga informacija: įlipę į transporto priemonę iš karto iš vairuotojo nusipirkite bilietą. Būkite pasirengę sumokėti tikslią pinigų sumą – 1 Eur. Iš vairuotojo įsigytų popierinių bilietų žymėti nereikia.

 

Oro uoste galima užsisakyti taksi, o kelionė į miesto centrą kainuoja apie 20–25 EUR. Taksi galima rasti ir išsinuomoti tiesiai prie oro uosto terminalo pastato.

TAKSI: galima išsikviesti gatvėje, paskambinti telefonu arba naudotis mobiliąja programėle

Bolt Kaunas promo code3

 

Tai pagrindiniai patarimai, kaip lengvai keliauti po miestą. Daugiau informacijos apie įvairias susisiekimo su Kaunu galimybes ir įvairius keliavimo po mestą būdus žr. skyriuje Atvykimas į Kauną.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis