lt

Kauno žvėries pasakų knyga

į sąrašą
Kauno Žvėries pasakų knyga vaikams ir jų tėveliams apie mitinį Kauno Žvėrį ir jo nuotykius mieste.
12,00

Kauno Žvėries pasakų knyga vaikams ir jų tėveliams apie mitinį Kauno Žvėrį ir jo nuotykius mieste. Pasakos skirtos pristatyti Kauno-Europos kultūros sostinės 2022 vertybes ir idėjas. Tekstų autorius R. Zemkauskas, dailininkas ir dizaineris D. Petreikis. Leidėjas VšĮ Kaunas 2022. 
Kaunas 2022: „KAUNO ŽVĖRIES PASAKŲ KNYGA atsirado kaip būdas papasakoti Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022 programą taip, kad ir vaikas suprastų. Kita vertus, knygą gali skaityti ir suaugęs. Dar kita vertus, knygą gali skaityti bet kas, net tie, kurie nieko nežino apie Europos kultūros sostinę. Taip yra dėl to, kad kultūros sostinė baigsis, o štai Žvėris, Karalaitė ir kiti geri žmonės toliau gyvens Saulėtajame ir Požeminiame Kaune.

KAUNO ŽVĖRIES PASAKŲ KNYGOS autorius – Rytis Zemkauskas, tačiau jis ne viską pats sugalvojo, nes Kaune visada buvo legendų apie požemius, karalaites ir įvairius žvėris. Rytis gimė Kaune ir Kauno Žvėrį truputį pažįsta nuo vaikystės. Knygos iliustracijas sukūrė Kauno Žvėries pavidalo konkurso nugalėtojas Darius Petreikis. Darius gimė Palangoje ir ten ne kartą yra sutikęs žvėris, brendančius iš jūros."

„Tokio Žvėries, kokį turi Kaunas, nerasi niekur. Jis įsitaisęs ne kokioje nors oficialioje emblemoje, bet, galima sakyti, miesto širdyje, smegenyse, kepenyse..." D. Čepauskaitė, poetė.

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis