Stalo žaidimas „Kauno žvėris"

į sąrašą
Turtingas istorijų ir paslapčių Kaunas pagaliau turi savo stalo žaidimą, kurį miestui sukūrė stalo žaidimų Oskarą Berlyne laimėjęs Urtis Šulinskas. Visai šeimai skirtas stalo žaidimas „Kauno Žvėris“ kviečia keliauti Saulėtojo ir Požeminio Kauno labirintais bei sužinoti kuo daugiau paslapčių apie šį miestą.
29,00

Riboto leidimo strateginis Kauno Žvėries stalo žaidimas skirtas ne tik kauniečiams, bet ir tiems, kurie niekada šiame  mieste nebuvo. Jį smagu žaisti ne tik vaikams, bet ir suaugusiems: žaidžiant keliaujama iš Saulėtojo ir Požeminio Kauno, bandant sutikti  Kauno Žvėrį.

Stalo žaidimas „Kauno Žvėris“

Leiskitės į kelionę po Kauną ir surinkite daugiausia paslapčių.
Žvėriškai paslaptingas stalo žaidimas visai šeimai.
Istorija: Kauniečiai dievina paslaptis ir jų ieško Saulėtajame bei Požeminiame Kaune. Daug jų galima sužinot Požeminiame Kaune, o daugiausia – sutikus paslaptingąjį Kauno Žvėrį. Pasitelkę išmonę ir gudrumą, pirmieji surinkite 10 paslapčių!

Žaidėjai. Skirtas nuo 7 metų.

Žaidimo komponentai: 5 kauniečių eitukai, 1 Kauno Žvėries eitukas, 4 Kauno žemėlapio kortos, 11 žaidimo veikėjų kortelių, 54 veiksmų kortelės, 45 paslapčių kortelės.

Žaidimą gali žaisti 2-5 žaidėjai nuo 7 metų amžiaus. Pagrindinis jo tikslas, pasitelkus išmintį  ir gudrumą, surinkti kuo daugiau Kauno paslapčių. Kokios paslaptys apie Kauną ir jo Žvėrį atsivers žaidžiantiems? Žaidžiantieji sužinos, kodėl Žvėris dažniau pietauja Kauno mariose, o ne Nemune, kokių moliuskų galima rasti Santakoje, kokiuose namuose gyvena vaiduokliai ir kada gali pasitaikyti galimybė susitikti Kauno Žvėrį.

Skaityti daugiau

taip pat gali patikti

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis