į sąrašą

Viešasis transportas

Viešuoju transportu Kaune reguliariai naudojasi kas trečias kaunietis, iš viso – apie 100 000 žmonių. Ši transporto sistema – ekonomiška, patikima, moderni ir ypač patogi. Galite keliauti ir dieną, ir naktį, o pagrindiniais maršrutais reikiamą vietą galite pasiekti nuo ankstyvo ryto iki vėlaus vakaro. Kauno miesto viešojo transporto schemą sudaro autobusai, troleibusai ir maršrutiniai taksi. Mokėti už kelionę galite grynaisiais vairuotojui arba naudodami kortelę, kurią galite pildyti vienkartiniais elektroniniais bilietais. Mokėdami už kelionę vienkartiniais e. bilietais, keleiviai per 30 minučių nuo pirmojo kortelės pažymėjimo transporte turės galimybę persėsti į bet kurį miesto maršrutinį taksi, autobusą ar troleibusą. Jei keleivis važiuos autobusu ar troleibusu, o vėliau tęs kelionę maršrutiniu taksi, bendra kelionės kaina persėdus bus 1 euras. Papildomai mokėti nereikės ir persėdant iš maršrutinio taksi į autobusą ar troleibusą. Vienintelis privalomas dalykas – kaskart pažymėti kortelę priglaudžiant ją prie komposterio.


Dar viena naujovė – nemokamas persėdimas tarp maršrutinių taksi. Keleiviai, mokantys už kelionę vienkartiniu e. bilietu, galės persėsti nemokamai iš vieno maršrutinio taksi į kitą per 30 minučių nuo kelionės pradžios (bilieto pažymėjimo). Keleiviai, perkantys vienkartinius popierinius bilietus iš vairuotojo, tokios galimybės neturės. Daugiau informacijos apie viešojo transporto maršrutus: www.stops.lt/kaunas

Troleibusų ir autobusų vienkartinio bilieto kaina 1 EUR. Bilietus galima įsigyti tik autobuse / troleibuse. Vairuotojų patogumui pinigus duokite be grąžos. Šių bilietų pažymėti nereikia. Taip pat galite įsigyti trijų, septynių dienų mėnesio ir trijų mėnesių viešojo transporto elektroninį bilietą. Elektroniniai bilietai parduodami spaudos kioskuose.

Taksi iškvietimo programėlė išmaniajam telefonui: Su eTAKSI patogiai ir greitai rasite laisvą automobilį savo kelionei, o iškvietimas jums nieko nekainuos. Vos kelių mygtukų paspaudimu pasieksite didžiausią taksi įmonių bei privačių vairuotojų tinklą. Įvedus kelionės tikslą, programėlė automatiškai paskaičiuos preliminarią kelionės kainą bei pasiūlys optimalų maršrutą. Daugiau informacijos www.etaksi.lt Taip pat taksi galima stabdyti gatvėje ar išsikviesti telefonu. Vidutinė važiavimo taksi automobiliais kilometro kaina – 0,70 EUR.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis

Užsisakyti naujienlaiškį