lt
2018-05-31 į sąrašą

Aktyviausiems miesto paslapčių tyrinėtojams – žaidimo „Pažink Kauną“ prizai

Projektas „Pažink Kauną“ kviečia aplankyti svarbias, gerai žinomas, naujas, netikėtas ar nepelnytai užmirštas miesto vietas ir dalyvauti žaidime bei laimėti vertingus prizus. Tarp šių – ir kalnų dviratis „Škoda“.

Viršijus visus gegužę vykusio iššūkio „Like Bike 100 000 km“ lūkesčius, kauniečiai kuo dažniau minti dviračių pedalus kviečiami ir visą vasarą. Jau birželio 1-ąją oficialiai pradedamas ir iki rugsėjo 30-osios vyks projektas „Pažink Kauną“, kviečiantis aplankyti svarbias, gerai žinomas, naujas, netikėtas ar nepelnytai užmirštas miesto vietas ir dalyvauti žaidime bei laimėti vertingus prizus. Tarp šių – ir kalnų dviratis „Škoda“.

DSCF4206

Keliauti tarp žaidimo taškų – 40-ies specialiai projektui įrengtų stotelių prie įdomiausių Kauno pastatų, aikščių, skulptūrų, gatvės meno piešinių ir kitų objektų – patogiausia dviračiu, bet tikrai galima ir eiti pėsčiomis, važiuoti savo automobiliu ar visuomeniniu transportu. Kad ir skraidančiu kilimu!

Prieš leidžiantis ieškoti nuotykių „Pažink Kauną“ kviečia užsukti į VšĮ „Kaunas IN“ turizmo informacijos centrus (Rotušėje ar Kauno autobusų stotyje) ar Kauno „Škodos“ centrą (Veiverių g. 145) ir čia pasiimti žaidimo leidinį. Specialiuose leidiniuose pateikiami ir smalsumą sužadinantys įdomių vietų aprašymai, Kauno miesto žemėlapis su jame pažymėtais žaidimo punktais, žaidimo kortelė (joje reikia žymėti aplankytas vietas, o vėliau mesti į žaidimui skirtas dėžes) žaidimo taisyklės, saugaus eismo ir naudojimosi dviračiu taisyklės ir kita aktuali projekto informacija. „Pažink Kauną“ leidiniai nuo birželio 1 d. taip pat bus platinami „Tourism information friendly“ skiriamaisiais ženklais pažymėtose vietose bei miesto renginiuose.

Norint laimėti „Pažink Kauną“ prizus reikia kortelę pažymėti bent 10-yje punktų, tarp kurių turi būti „Kaunas IN“ turizmo informacijos centras arba Kauno „Škoda“ centras. Pagrindinis prizas – kalnų dviratis „Škoda“ bus įteiktas pirmosios vietos laimėtojui, antrosios ir trečiosios vietos laimėtojams atiteks papildomi prizai – savaitgaliai dviems Birštone, „Vytautas Mineral Spa“. Net šimtui stropiausių „Pažink Kauną“ dalyvių – tiems, kurie pirmieji aplankys visus 40 punktų – bus padovanotos specialios dovanos – „Škoda“ dviračių gertuvės.

DSCF4266

Įdomus sutapimas –  „Škoda“ jau daug metų yra daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de France“, „Vuelta a Espana“ bei pasaulio plento dviračių pirmenybių rėmėja, remia dviračių sportą ir Lietuvoje. Čekas Vlaclav Laurin, vienas kompanijos, iš kurios vėliau išaugo „Škoda“ prekės ženklo įkūrėjų, buvo garsus dviračių gamintojas.

Daugiau informacijos „Facebook“ paskyroje.
Projekto „Pažink Kauną“ organizatoriai – „Škoda“ atstovė Lietuvoje UAB „Baltieva“ ir „Všį Kaunas IN“
Nuotraukos © „Všį Kaunas IN“

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis