lt
2020-10-10 į sąrašą

Ankstyvieji ir vėlyvieji pusryčiai Kaune: TOP pasirinkimai (atnaujinta)

Nuo tikros kaimiškos kiaušinienės iki geriausių ryto tradicijų iš viso pasaulio.

Savaitgalio rytas, o gal tiesiog toks, kurį nereikia niekur lėkti – nuostabus metas, ir net jei šiuo metu neatostogaujate, pasijusti lyg kurorte lengviausia išsiruošus pusryčiauti mieste. Lietuviams tai tikrai skamba kaip nedidelė šventė, tiesa? Rekomenduojame keletą smagių pusryčių vietų Kaune, kurių virtuvės šefai supranta, kad rytas – tai ne tiesiog kietai virtas kiaušinis ir šaukštas žirnelių. Sąrašą suskirstėme į dvi dalis – pirmojoje rasite kasdien užsukti kviečiančias įstaigas, o antrojoje – siūlančias lėtus savaitgalio stebuklus.

HER EXCELLENCY (vero cafe)
K. Donelaičio g. 60
07:00 – 19:00, savaitgaliais 08:00 – 18:00

Laikas puodeliui rūšinės kavos ir išskirtinai fotogeniškiems pusryčiams čia niekada nebūna per vėlus ar per ankstyvas!

her excellency

Įmonės nuotr.

DIVERSO
K. Donelaičio g. 27
06:30 - 10 30, savaitgaliais 7:00 – 11:00

Viename svetingiausių viešbučių šalyje „Park Inn by Radisson Kaunas“ įsikūręs restoranas ankstyvus, gausius ir įvairius švediškus pusryčius siūlo kasdien už fiksuotą 10 Eur kainą.

diverso park inn breakfast buffet

Įmonės nuotr.

VIŠTA PUODE
S. Daukanto g. 23
08:00 – 12:00

Beveik kaip pas močiutę – blyneliai, košės, kepti kiaušiniai su lašinukais ar krosnyje ruoštas omletas. Ankstyviems varnėnams!

KAUNAS HOTEL / RESTORANAS 55
07:00 – 10:00, savaitgaliais 08:00 – 11:00

Ankstyviems pusryčiautojams viešbučio restorano pusryčių bufetas atviras kiekvieną dieną, o meniu pasirinkimas pakankamai platus keliautojams iš visų kraštų.

HOLY DONUT
Vilniaus g. 37
Nuo 8:00 darbo dienomis, nuo 9:00 savaitgaliais

Te neapgauna jūsų šios vietelės vardas. Taip, spurgos čia dieviškos, bet dieviški ir bagel’iai, blynai, kiaušinienės bei kiti pusryčių čempionų pasirinkimai.

holy donut pancakes

Foto: Greta Bajoraitė

MOTIEJAUS KEPYKLĖLĖ
Vilniaus g. 7
08:00 – 12:30

Jau beveik senamiesčio klasika – pusryčiauti čia smagiausia vartant laikraštį ar žurnalą. Griebkite čia pat kepamų bandelių, sausainių ar kitų kepinių arba luktelėkite, kol apskrus omletas. Ir savaitgaliais!

MĖNULIS RETRO
Vilniaus g. 13
09:00 – 18:00

Neseniai duris atvėrusioje, bet savo nuotaika ir interjeru primenančioje praėjusią epochą, kavinaitėje vyksta parodos ir koncertai. Ir ne tik – čia kasdien siūlomas pusryčių meniu, kuriuo pasimėgauti spės net rimčiausios pelėdos. Nuo sotaus benedikto, sumuštinių ir blynelių iki gardžių veganiškų variantų.

menulis retro benedict

Įmonės nuotr.

SAVAITGALIAIS

 

HOLAS
Laisvės al. 84B
Nuo 12:00

Buvusiame banke besislepianti bene stilingiausia Kauno centro vietelė žavi ne tik naktinėtojus. Savaitgaliais nuo vidudienio čia ruošiama rytietiška šakšuka ar tokios įmantrybės, kaip 'chorizo french toast'. Pavyzdžiui, su naminiu svarainių limonadu…

holas pancakes

Įmonės nuotr.

DONELAIČIO
Donelaičio g. 66
11:00 – 15:00

Kadaise tai buvo „kavaledis“, vėliau ši vieta prie pat Karo muziejaus matė daug transformacijų, o dabar prisikėlė su išskirtiniu interjeru ir dar spalvingesnėmis idėjomis. Savaitgaliaujantiems belieka rinktis: prancūziškas skrebutis su bananų flambé, „Monte Cristo“, senas geras Benediktas, o gal japoniški blyneliai?..

donelaicio croissant

Įmonės nuotr.

FORTAS
K. Donelaičio g. 60
Iki 15 val.

Vienybės aikštėje įsikūręs restoranas savaitgaliais laukia vėlyvų pusryčiautojų, kuriems svarbus ir įkvepiantis vaizdas pro langą.

CASA DELLA PASTA
Laisvės al. 27
10.00 – 14.00

Angliški pusryčiai, Benedikto kiaušiniai, croque’ai, omletai, kiaušinienės ir vafliai – visa taiprie pat Soboro.

DIA
Maironio g. 9
12:00 – 15:00

„Žalgirio“ krepšininkų ir tų, kurie mėgsta ne tik gardų, bet ir visapusiškai estetišką maistą, mėgstama vieta savaitgaliais siūlo kruopščiai sufantazuotą pusryčių meniu ir nepriekaištingą aptarnavimą.

UOKSAS
Maironio g. 28
12:00 – 16:00 šeštadieniais

Maisto gurmanų iš Skandinavijos pamėgtas restoranėlis savaitgaliais savo kūrybinės virtuvės šedevrais lepina negalinčius gyventi be kiaušinių marškinėliuose, pusryčių burgerių (naujiena – stipruolis bee mėsos!) ir savo gamybos gėrimų.

MOMO GRILL
Karaliaus Mindaugo pr. 18A
11:00 – 13:00 šeštadieniais

11:00 – 16:00 sekmadieniais

Net ir viduryje savaitės vakare staliuką šiame istoriniame pastate įsikūrusiame restorane sunkiai gausi, tad rekomenduojame rezervuoti vietą savaitgalio pusryčiams iš anksto. Kartą susipažinę su „Momo Grill“ siūlomais Benedikto kiaušiniais ir pusryčių kokteiliais iškart ryšitės rimtesniems santykiams.

momo grill pancakes

Įmonės nuotr.

OLD TOWN GRILL
A. Jakšto g. 7
11:00 – 15:00

Jei vienas nori burgerio, antras – blynelių, trečias – Benedikto, o ketvirtam viskas tinka – metas į šeimos restoranėlį prie pat Kauno pilies.

old town grill benedict

Įmonės nuotr.

TALUTTI TEX MEX
Laisvės al. 74
11:00 – 15:00

Dėl tokių pusryčių pasirinkimų verta gyventi tik savaitgaliais. Tex-mex kiaušinienė, tortiljos sumuštiniai, kesadiljos su omletu, amerikietiški blynai, ir, aišku, „kruvinosios Marijos“. Kada vėl bus sekmadienis?

talutti tex mex benedict

Įmonės nuotr.

MANGI HOTDOGS
Vilniaus g. 36
Nuo 13:00

Būna, kad prasibudus norisi bulvyčių… O jei jos dar ir su kiaušiniu? Jei pilvas jau suurzgė, tuomet kviečiame į išskirtinių dešrainių vietelę Vilniaus gatvėje. Brunch’inės bulvytės – savaitgaliais bet kuriuo metu.

HOP DOC
M. Daukšos g. 23
12:00 – 16:00

Norit Benediktų? Prašom, bet gal metas išbandyti patį rimčiausią brunch’o burgerį, į kurį telpa net 180 g grynos jautienos? Ir kiaušinis, aišku. Ir dar šis tas itin savaitgališko. Bet... gal austrių? Ar karštos sriubos, kurios, beje, nepelnytai nėra daugelyje pasaulio vėlyvųjų pusryčių meniu? Čia į lėkštes pilamas ramen’as.

hop doc ramen

Įmonės nuotr.

MONTE PACIS
T. Masiulio g. 31
Sekmadieniais 12:00 – 15:00

Vienas geriausiai vertinamų viešbučių regione siūlo ne tik galimybę iš arti pasigėrėti barokine architektūra, bet ir pasinerti į skonių mišką restorane. Čia dažnai vyksta ne tik teminės degustacinės vakarienės, bet ir teminiai vėlyvieji pusryčiai. Prancūziški, itališki… Sekite naujienas.

monte pacis pancakes

Įmonės nuotr.

ROCK‘N‘ROLLA
Vasario 16-osios g. 1
11:30 – 15:00

Po stipraus vakarėlio, kurie šioje vietelėje dažni, stiprus ir brunch‘as. Nuo Benedikto kiaušinių iki uogienėje paskendusių blynų.

rocknrolla benedict

Įmonės nuotr.

 

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis