lt
2024-05-21 į sąrašą

Atėjus vasarai – visuomenei atvira pažintis su Kauno apgyvendinimo įstaigomis „Užeikit, nesiaukit“

Šiltasis sezonas – puikus metas keliauti, eiti į svečius ir lankytis ten, kur niekada neteko būti.

Queen Barbora

Queen Barbora. 

 

Todėl Kauno miesto turizmo, verslo ir investicijų plėtros bei tarptautinės miesto rinkodaros agentūra „Kaunas IN“ kartu su apgyvendinimo paslaugų teikėjais birželio 3 d., pirmadienį, kviečia dalyvauti iniciatyvoje „Užeikit, nesiaukit“ ir savo akimis pamatyti, kur nakvoja Kauno miesto svečiai.

Kur geriausia apsistoti 4–5 draugų kompanijai, ką renkasi sporto gerbėjai, kaip atrodo didžiausias viešbutis Kaune, kur įsikūręs loftų kompleksas ir kaip atrodo labai blogas viešbutis – visa tai papasakos patys viešbučių atstovai ir kūrėjai.

 

Radisson KaunasRadisson Kaunas.

 

Pasak „Kaunas IN“ Turizmo ir rinkodaros skyriaus vadovės Agnės Poderytės, iniciatyva atsirado dėl dviejų priežasčių – pačių apgyvendinimo įstaigų siekio būti atviresniais ir noro miestiečius supažindinti su vietomis, kurios dažnam jų nėra pažįstamos ir lankomos. „Retas miesto gyventojas apsistoja savo miesto viešbučiuose ar trumpalaikės nuomos būstuose. Norime suteikti galimybę pamatyti, kokias galimybes siūlo Kauno apgyvendinimo įstaigos, kad, reikalui esant, žmonės galėtų patarti, rekomenduoti, kur atvykusiems vietos ar užsienio svečiams, apsistoti“, – sako A. Poderytė.

 

Agne Poderyte asmeninio archyvo nuotrAgnė Poderytė.

 

Iniciatyvoje dalyvauja 10 apgyvendinimo vietų Kaune: Berman House, Daugirdas, Ibis Styles Kaunas Centre, Moxy Kaunas, Polo Apartments, Radisson Hotel Kaunas, Stay in Kaunas, Very Bad Hootel | Broken Bed Hootel, Queen Barbora Central Lofts ir apeiginė pirtis Lapėse.

Daugiau informacijos ir registracija: https://www.facebook.com/events/7882996511734545/

 Very Bad Hootel

 

Iniciatyva „Užeikit, nesiaukit“ yra Turizmo sezono atidarymo ir Turizmo informacijos centro 25–ojo gimtadienio renginių dalis.

Nuotraukos – apgyvendinimo įstaigų ir asmeninio archyvo.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis