lt
2022-10-13 į sąrašą

Darbostogos Kaune: kur jaukiausia ir efektyviausia?

Dieną, kelias, savaitę ar dar ilgesnį laiką gali tęstis jūsų darbostogos mieste, kuriame telpa visa Europa, jos kultūra, architektūra, gastronomija, ir tikra lietuviška gamta.

Spektakliai, parodos, koncertai, eskursijos šiemet tik ir vilioja į Kauną. Ne tik savaitgaliais – Europos kultūros sostinės programa ypač gausi. Tad ką daryti, jei atostogų dienų nebeturite, o į renginį norisi? Atsakymas paprastas – pasidarbuoti atvykus į Kauną.

Dieną, kelias, savaitę ar dar ilgesnį laiką gali tęstis jūsų darbostogos mieste, kuriame telpa visa Europa, jos kultūra, architektūra, gastronomija, ir tikra lietuviška gamta. O kur jaukiausia ir „dirbasi“ efektyviausiai? Mielai pasidalinsime savo įžvalgomis ir patirtimi.

 

Minkšta lova ir geriausias vaizdas pro langą

 

Kai reikia parašyti ar perskaityti ne vieną puslapį, o gal sueiliuoti metų biudžetą „ekselyje“, nesinori jokių trukdžių, ypač buitinių. Jaukus viešbučio kambarys porai naktų – išmintingas sprendimas, net jei gyvenate tame pačiame mieste. O jei vaizdai per langą daug įspūdingesni, nei televizoriaus ekrane, patys nepajusite, kaip baigsite ilgai atidėliotą darbą, ir dar liks laiko patyrinėti apylinkes ar pasilepinti viešbučio siūlomais malonumais.

Tiems, kuriems geriausias draugas yra gamta, o vieninteliai praeiviai, kurie neerzina – pušys, patiks Pažaislio vienuolyne prie Kauno marių įsikūręs „Monte Pacis“. Būtent jame savo romanus rašo Kristina Sabaliauskaitė!

Jei visgi esate tikras miesto kaubojus, TĄ projektą pribaikite madingiausioje Kauno vietoje, „Moxy“ – apačioje veikiančio baro šeimininkai ir svečiai tikrai padės atšvęsti. Lyg Skandinavijoje pasijusite įsikūrę „Radisson Hotel Kaunas“, o nepakartojamą menišką atmosferą atrasite viename iš vos kelių senamiesčio viešbutėlio „Bohem House“ kambarių.

radisson

„Radisson Hotel Kaunas“ nuotr.

 

Kai miesto džiazas – įkvėpimas

 

Darbostogos gali trukti ir vos pusdienį, ypač jei miesto ūžesys jūsų nė kiek neblaško – pradėti rytą smagu traukinyje, tuomet, apėję porą parodų, kelioms valandoms patogiai įsitaisykite kavinėje. Kofeino ir užkandžių srautas – garantuotas, o ir bevielis internetas bei rozetės – jūsų patogumui.

Belieka pasirinkti, ko norite. Efektingo interjero („Caffeine“ Laisvės alėjoje, „Chaika“ Senamiestyje), minimalistinės estetikos („Habits“ prie Soboro), smagių kaimynų („Kavalierius“, „New york Cafe“, abi prie pat Laisvės alėjos), įkvepiančios kaimynystės („Caif Cafe“ prie Art Deco muziejaus, „Vero Cafe“ Vienybės aikštėje) ar tikrų kavos istorijų („Vagabond Coffee“ prie Kauno savivaldybės, „Koffee Lab“ prie Kauno pilies)?

habits

„Habits“ nuotr.

Bendradarbystės erdvės – ne tik miesto centre

 

Vadinamieji „coworkingai“ yra puikus šiuolaikinio pasaulio išradimas, leidžiantis tiek derinti darbą su atostogomis svečioje šalyje ar kitame mieste, tiek neužsisukti savame rate ir nuolat plėsti kontaktų ratą. Ką gali žinoti, gal kitas „vienaragis“ gims šnekučiuojantis prie kavos aparato, o gal nuspręsite visam laikui persikraustyti į Kauną? Mes – už!

Štai mūsų mieste atvirų bendradarbystės vietų sąrašas. Ne viena jų siūlo „pasibandyti“ nemokamai ar už simbolinį mokestį, tad galite aplankyti ir keletą, kol nuspręsite įsipareigoti mėnesiui ar ilgesniam laikui.

Workland
Redakcija
Work Inn
Pixel HUB
Konversus
DesignFriends

Workland Laisves originalus dydis 92

Workland Laisves originalus dydis 99

„Workland“ nuotr.

Ekonomiškam skaitmeniniam klajokliui puikiai tiks ir atviros bibliotekos, laukiančios ne tik skaitytojų, bet ir rašytojų (ar skaičiuotojų, programuotojų, iliustruotojų…). Visiškai nemokamai. Tik paskubėkite – pavyzdžiui, Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje geriausios vietos su vaizdu į Laisvės alėjos fontaną užimamos jau anksti ryte. Kauno technologijos universiteto ir Vytauto Didžiojo universiteto bibliotekos atviros ne tik jų studentams. O kai po rekonstrukcijos atvers duris Kauno apskrities viešoji biblioteka ant Parodos kalno, priminsime ir apie ją.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis