lt
2021-04-01 į sąrašą

Didžiausias viešbutis Kaune atsinaujina ir tampa aukštesnės kategorijos „Radisson“

Tarptautiniam viešbučių tinklui Radisson Hotel Group priklausantis 4 žvaigždučių viešbutis „Park Inn by Radisson Kaunas“ atnaujina kambarius bei viešąsias erdves. Gegužės mėnesį viešbutis svečius pasitiks ir nauju pavadinimu, taps „Radisson Hotel Kaunas“

Norvegijos bendrovei „Linstow“ priklausantis „Park Inn by Radisson Kaunas“ nuo gegužės mėnesio tampa „Radisson hotel Kaunas“.

2008 metais atidarytas viešbutis visiškai atitiko tuo metu tiek miesto, tiek šalies poreikius. Tačiau, per šiuos metus Kaunas pasikeitė, o su miesto nauju veidu privalo keistis ir jame esantys viešbučiai.

„Nors pastarieji metai turizmo industrijai buvo išties sudėtingi, „Linstow“ investuoja į viešbučių segmentą Kaune ir tvirtai tiki jo sėkme ilgalaikėje perspektyvoje. 2,5 mln. Eur investicija ir prekės ženklo perpozicionavimas iš „Park Inn by Radisson Kaunas“ į „Radisson Hotel Kaunas“ užtikrins lyderiaujančią poziciją Kauno rinkoje. Viešbutis taps pirmuoju pasirinkimu užsienio verslo bei laisvalaikio turistams vos tik išbrisime iš pandemijos sukeltos krizės“, – įsitikinęs Daniel Nordvaller, „Linstow“ viešbučių skyriaus vadovas.

park inn medikams
Kad viešbutis atitiktų „Radisson“ prekės ženklui keliamus reikalavimus, iki balandžio galo bus atnaujinti visi 206 kambariai.

„Visuose kambariuose bus instaliuoti dideli LED TV, mini šaldytuvai, nauji baldai. Vonios kambariuose – įrengti lietaus dušai ir patobulinta santechnika, naudojama „Hansgrohe“ kompanijos įranga. Viešbutyje taip pat atnaujinta interneto įranga bei paspartintas pats interneto ryšys, kas viešbučio svečiams yra ypač aktualu. Saugumas buvo, o šiais laikais tapo dar svarbesnis, todėl investavome į modernų evakuacinį apšvietimą, pakeitėme gaisrinę centralę“, – pasakoja viešbučio generalinė direktorė Jūratė Rudienė.Modernius, Skandinaviško stiliaus kambarius kūrė latvių architektų kompanija STAŅEVIČA UN BULA ir dizainerė Barbara Bula pagal „Radisson“ dizaino standartus. Kambariai dekoruoti žymaus Kauno fotografo A. Aleksandravičiaus nuotraukomis.


Radisson hotel Kaunas

Viešbučio vadovė pasakoja, jog „Radisson“ yra aukštesnės kategorijos prekės ženklas nei „Park Inn by Radisson“, jo esmė – harmonija, natūralumas, žavumas.“ Anot Jūratės Rudienės, svečiui „Radisson Hotel Kaunas“ visų pirma pasiūlys geresnį, atnaujintą produktą - naujus kambarius bei įrangą, taip pat kokybiškesnes paslaugas, suteiksiančias svečiui daugiau galimybių ir pasirinkimų.

Viešbutyje bus peržiūrėtos ir kambarių kategorijos, kurios dar labiau atitiks individualius keliautojų ir poilsiautojų poreikius – nuo kambario skirto vienam svečiui iki Prezidentinių apartamentų, kuriuose galės apsistoti įnoringiausi ir prabangą vertinantys svečiai. Prezidentiniai apartamentai galės priimti ir aukščiausio lygio valstybių vadovus, žymius asmenis bei sporto ar pramogų atstovus. Daugiau paslaugų tieks ir viešbučio konferencijų centras su galimybe rengti hibridinius susitikimus, tiesiogines transliacijas iš vienos salės į kitą, atnaujintą techninę įrangą bei ZOOM kambarį. O kur dar naujas baras, restoranas, kurio atnaujintas meniu taip pat prisidės prie svečio geros viešnagės“.

radisson baras

Esamas viešbučio restoranas „Diverso“ taip pat keis identitetą. „Nauja baro ir restorano koncepcija bus įgyvendinta iki š. m. pabaigos ir Kauno rinkai bus pristatytas naujas baras ir restoranas, kurie bus orientuoti į skandinavišką kultūrą, vietinio ir kokybiško maisto pateikimą, draugišką ir neįpareigojančią atmosferą. Daug dėmesio skirsime tvariam verslui.“ – pasakoja būsimo „Radisson hotel Kaunas“ viešbučio vadovė. „Bare atsiras daug ekranų, per kuriuos miestiečiai ir viešbučio svečiai galės stebėti sporto varžybas arba kitas įdomias transliacijas. Norime, kad viešbutis bei jo baras su restoranu taptų visų mėgstama vieta ir visi drauge, kai tik galėsime, leisime nuostabų laiką kartu.“

„Park Inn by Radisson Kaunas“ inf. ir nuotr.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis