lt
2021-05-20 į sąrašą

Dovaną Kaunui įteiks festivalis „BandFest“

Devynių kolektyvų pasirodymai gegužės 22 d., šeštadienį nuo 10 val. iki 20 val. skambės atvirose gimtadienį švenčiančio Kauno miesto erdvėse.

Dvidešimt pavasarių šaukliu buvęs Kauno pučiamųjų instrumentų orkestro „Ąžuolynas“ festivalis „Padūduokim Kaunui“ šiemet keičia savo formatą ir plaukia į platesnius muzikinius vandenynus tapdamas „BandFest“.

„BandFest“ – orkestrų ir grupių festivalis, siekiantis pristatyti įvairių stilių bei žanrų kolektyvus – ne tik pučiamųjų orkestrus, bet ir džiazo kolektyvus, mažesnes jų grupes. Šiais metais dominuojantys pučiamųjų orkestrai tęs anksčiau vykusio „Padūduokim Kaunui“ tradiciją praplečiant ir papildant ją aktualiais sprendimais.

„Šis festivalis – ne tik svarbi profesionalų lyga, bet ir bendradarbiavimo, jungčių platforma, kurioje dėmesys teikiamas profesionaliems kolektyvams, jungtims su mėgėjais, orkestrų tipų ir stilių įvairovei, šiuolaikiškoms jungtims ir iniciatyvoms bendradarbiaujant su kitomis meno sritimis, ugdymo įstaigoms, Lietuvos ir pasaulio patirtimis, kokybiško ir nuolat atsinaujinančio turinio plėtojimui“, – apie atsinaujinusį festivalio formatą pasakoja koncertinės įstaigos „Kauno santaka“ vadovas Vaidas Andriuškevičius.

Dalyvaujant devyniems orkestrams iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Alytaus – galingas, net devynių kolektyvų tutti gegužės 22 d., šeštadienį nuo 10 val. iki 20 val. skambės atvirose gimtadienį švenčiančio Kauno miesto erdvėse: Ąžuolyno, Kalniečių, Santarvės, Santakos parkuose, Panemunės šile, Aleksote, Žaliakalnyje, Senamiestyje, Laisvės alėjoje, Šilainiuose, Nepriklausomybės, Čečėnijos ir Vienybės aikštėse, Istorinės LR Prezidentūros sodelyje.


Koncertinės įstaigos „Kauno santaka“ inf. ir nuotr.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis