lt
2020-12-14 į sąrašą

Iš Kauno restoranų – ant Jūsų šventinio stalo (atnaujinta)

Kauno restoranai ir kavinės kviečia pavargusius nuo buities darbų pasilepinti per Kalėdas ir Naujuosius metus ir valgių ruošimą patikėti jiems – be to, taip galite išreikšti paramą vietos verslams.


Karantinui Lietuvoje griežtėjant, vis daugiau mūsų užsidaro namuose – šios priemonės reikalingos norint suvaldyti pasaulinę koronaviruso pandemiją. Jau kuris laikas maistą tik išsinešti ar pristatymui į namus ruošiantys Kauno restoranai ir kavinės kviečia pavargusius nuo buities darbų pasilepinti per Kalėdas ir Naujuosius metus ir valgių ruošimą patikėti jiems – be to, taip galite išreikšti paramą vietos verslams. Jei susiviliojote tokiu pasiūlymų, žemiau rasite mūsų rekomendacijas šventiniam laikotarpiui.

Skandinavų numylėtas Kauno centro restoranas „uoksas“ šiemet visą dėmesį siūlo artimiausiems kamynams – mums, kauniečiams. Nuo įdaryto upėtakio iki veršio žandų žlėgtainio, nepamirštant šokoladinio Kalėdų pyrago – viskas išradingai ir su meile. Daugiau informacijos čia.


Restoranas „Nüman“ siūlo dvylikos patiekalų vakarienę Kūčioms – kaip patys rašo, be rūpesčių, saugiai, šiltai, pagal tradicijas ir su kūrybiniu įkvėpimu. Kalbant žemiškiau – nuo miško uogomis sūdytos upėtakio filė iki… menkės balandėlių! Daugiau informacijos čia

„Mums buitis – jums malonumas. Paruošėm sukomplektuotus pasiūlymus jūsų šeimai, – viskas pagaminta, supakuota, jums tereikės šventiškai pasiserviruoti ir mėgautis šventiniu vakaru. Pasirinkta vakarienė šventiškai supakuota, dėžėje, perrišta kaspinu, gali būti su asmeniniu linkėjimu. Puikiai tinka ir kaip DOVANA“, – vilioja stilingas ir labai gardžias Kūčių, Kalėdų, Naujųjų metų vaišes siūlantys skonio namai „Čiop Čiop“. Daugiau informacijos čia.

ciopciop kaledos

„Čiop Čiop“ nuotr.

Neįsivaizduojantiems švenčių be senų gerų lietuviškų patiekalų išeitį siūlo tradicijas puoselėjanti „Benelių užeiga“. Jos šefai pasirūpins ne tik Kūčioms būtinais šaltais ir šaltais patiekalais, bet ir kūčiukais bei kisieliumi. Daugybę variantų, kuriuos beliks paserviruoti, o gal šiek tiek pakaitinti orkaitę, rasite ir Kalėdų dienai. Daugiau informacijos čia

berneliu uzeiga

„Bernelių užeigos“ nuotr.


Nors „Žalgirio“ arenoje veikiantis restoranas „Sala“ negali pakviesti pasilepinti vakariene su išskirtiniu vaizdu, šventinę atmosferą jo šefų sukurtos vaišės garantuoja. „Su didele meile, nuoširdžiu darbu ir kūrybiškumu pasirūpinsime, kad išliktume Jūsų atmintyje dėl tobulos skonių harmonijos ir to malonaus jausmo, su kuriuo susiduriate užsukę į svečius pas geriausią draugą. Ir, žinoma, dėl vaizdo į neskubantį Nemuną bet kuriuo metų laiku“, – rašo restorano atstovai, pristatydami tradicijoms atidžią Kūčių vakarienę, subalansuotą 4 asmenims. Daugiau informacijos čia.

Ypatingą patirtį jaukioje namų aplinkoje siūlo ir metų laikams pavaldų valgiaraštį ir patirtis siūlantis svetingumo kompleksas „Monte Pacis“. Tiesiai iš Pažaislio vienuolyno ant jūsų kalėdinio stalo – tokie gardėsiai, kaip antis, įdaryta čia pat sode sunokusiais obuoliais ar jautienos žandų terinas… Daugiau informacijos čia.

Kaune šventes praleisiantiems, bet tradicinių vaišių ruošti nemokantiems į pagalbą siūlosi „Nuogas“ ir „Rebels“ – dvi seseriškos jaunimo pamėgtos vietos pačiame miesto centre. Daugiau informacijos čia.

Šventinių patiekalų – kalėdinės anties, gardaus kekso ar ėriuko kumpio – siūlo ir viename svetingiausių Kauno viešbučių „Park Inn by Radisson Kaunas“ įsikūręs restoranas „Diverso“. Daugiau informacijos čia.

„Medžiotojų užeiga“ – tai daugiau nei pusšimčio metų patirtis, garantuojanti kokybę ir įsimintinas akimirkas. Kūčių vakarienės akcentai – lašišos-kaliaropės užkandis ir sklindžiai su skumbre, o Kalėdoms – gal elnienos kumpio?.. Daugiau informacijos čia.

Pasiilgusiems jūros ošimo ir jūros skonių – „Senis ir jūra“. Išmonės nestokojantis šio restorano kolektyvas kviečia į namus parsivežti tokių gėrybių, kaip menkės pyragas su špinatais, aštuonkojo užkandis ar karališkasis krabas. Kada, jei ne per šventes? Daugiau informacijos čia.

Kauno Senamiestyje įsikūręs viešbutis ir restoranas „Daugirdas“ siūlo užsisakant vakarienę į namus pasilepinti visus, pavargusius triskart per dieną gaminti. Beje, „Daugirdas“ siūlo ir įdomias gastronomines dovanas – e-keliones „į vynuogių šalį“. Daugiau informacijos čia.

Specialių pasiūlymų šventiniam Jūsų stalui turi ir „Soul“, „Višta puode“, „Penki skoniai“, „Pietų stalas“, „Antis rūsy“ – telieka suskaičiuoti namiškius ir pasirinkti, kokią atmosferą norite sukurti. Skanaus ir gražių švenčių!

 Nicole Michalou / Pexels nuotr.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis