lt
2021-12-15 į sąrašą

Kalėdas švęskite be rūpesčių: viešbučių, restoranų ir kavinių virtuvės – Jūsų šventiniams stalams

Kad šventės būtų išties šventiškos – ne žvanginant puodais, bet dalijantis šypsenomis, į pagalbą ateina profesionalūs virtuvės meistrai.

Dar karantininių suvaržymų metu pasiūlyta ir greitai išpopuliarėjusi Kūčių ir Kalėdų stalo valgių paruošimo paslauga kauniečių buvo ne tik itin palankiai sutikta, bet ir tapo puikia paspirtimi bei įkvėpimu miesto verslams, kurie šiemet paslaugų krepšelį papildė skoniais ir staigmenomis.

Surinkome rekomendacijų sąrašą – ir kviečiame pasidairyti: restoranai pasirengę pasirūpinti jūsų šventiniu stalu, o meniu pasirinkimas šiais metais – išties platus!

Tradicinius Kūčių skonius siūlo – „Best Western Santakos Hotel“ viešbučio restoranas, panorusiems ypatingo žuvies slėgtainio su špinatais – pasiūlymą tikrai turi „Victoria hotel“. O Kalėdomis kvepia specialus šventinis išsinešimui parengtas „Radisson Hotel Kaunas“.
Radisson 2Radisson Hotel nuotr.

Šį gruodį, ypatingą pasiūlymą amžinai jauniems širdyje senjorams turi viešbutis „Moxy Kaunas center“. Visus čia apsilankiusius  senjorus, iki pat metų pabaigos, viešbutis vaišins puodeliu garuojančios, kvapnios kavos ar arbatos.

Šventėms rimtai pasirengę ir skonio namai „Čiop Čiop“ ir restoranų tinklas „Bernelių užeiga“, pasiūlysiantis užsisakyti visus 12 Kūčių patiekalų.
Ciop CiopČiop Čiop nuotr.

Originalų meniu rinktinėms Kalėdoms siūlo ir „ALÙ craft beer/snacks“ bei „Daugirdo“ baras ir restoranas „Tartar“. Kūčių vakarienės pasiūlymų tiesiai Jums į namus turi ir „Nuogas“ bei „Rebels“

Tar TarTar Tar nuotr. 

Profesionalių „SKOMI“ šefų komanda 12 patiekalų vakarienės ruošimą siūlo patikėti jiems; ypatingų šventinių pasiūlymų šiais metais nestokoja ir puikiu maistu garsėjantis „Vanduo marse“.

Žiemišką vakarą į duris belsis ir šventine dvasia namus pripildys ir restoranų „Numan“ virtuvė, „Soul“ virtuvės meistrai sukurti 12 patiekalų vakarienės meniu visai šeimai ar restoranų „Putvinskio 48“ bei „Uoksas“ pasiūlymai.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis