lt
2024-04-04 į sąrašą

Kaunas kviečia į gimtadienį!

„Švęsti Kauną“, – tokiu šūkiu miestas pasitinka savo 616-ąjį gimtadienį.

Screenshot 2024 05 08 at 11.33.54

Martyno Plepio nuotrauka.

„Švęsti Kauną“, – tokiu šūkiu miestas pasitinka savo 616-ąjį gimtadienį. Paskutinį gegužės savaitgalį vasaros sezoną paskelbs pasaulyje žinomas britų didžėjus Sigala su įspūdingu lazerių šou ir būrys Lietuvos muzikos atlikėjų. Šventės epicentru tapsiančioje Kauno Santakoje lauks šeimų erdvė su atraktyviomis edukacijomis ir veiklomis. Visa tai ir daugiau – trijų dienų maratone.

 

Senamiestis šurmuliuos


Gegužės 25–26 dienomis Kauno pilies loma virs istoriniu Hanzos miestu su senųjų amatininkų turgeliais ir dirbtuvėmis. Šventės dalyvius pasitiks viduramžių muzika, žiūrovai galės išmokti to laikmečio šokių. Spalvingose palapinėse jaunųjų lankytojų lauks įvairios pramogos ir edukacijos.

Greta vyks ir svarbiausios viduramžių pramogos – riterių turnyrai: kovotojai iš visos Europos žvangins kardais tiek būdami ant žemės, tiek ir raiti.

 

riteriai

Vakarėlis su žinomais atlikėjais


Visas tris dienas Kauno erdves užpildys muzikos garsai – įvairaus amžiaus ir muzikos skonių melomanams suplanuota daugiau kaip dešimt pasirodymų. Kauno Santakos parko Didžiojoje muzikos scenoje skambės populiarių Lietuvos ir užsienio atlikėjų bei grupių dainos, muzikinės improvizacijos, didžėjų kuriami ritmai.

Šventės pradžią paskelbs Kauno miesto simfoninis orkestras kartu su solistais. Jie atliks elektroninės muzikos programą „Feel The Future“. Įspūdingas lazerių šou kvies pasigrožėti ir nerti į ateitį.

 

koncertas

Tikra vakarėlio kulminacija taps elektroninės šokių muzikos žvaigždės Sigala pasirodymas. Brito kūriniai „Youtube“ platformoje renka šimtus milijonų peržiūrų, o gyvi pasirodymai užkuria šokių aikšteles.

Su gimtadieniu Kauną taip pat sveikins pasaulinio garso žvaigždė – pianistas, virtuozas Robert Wells (Švedija) su programa „Rhapsody in Rock“, elektroninės muzikos duetas „Beissoul & Einius“, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, „Saulės kliošas“, „Proflame“ ir Evgenya Redko.

Šventę vainikuos vieno populiariausių šalies atlikėjų Justino Jaručio pasirodymas.

 

Kauno m. savivaldybės Ryšių su visuomene skyriaus informacija ir nuotraukos.

 

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis