lt
2019-01-24 į sąrašą

Kaunas parodoje „Adventur“ prisistatys kaip čempionų miestas

Naujas „It’s Kaunastic“ serijos žemėlapis, fotosesijos su „Žalgirio“ šokėjomis, sportiški konkursai – visą savaitgalį „Litexpo“.

Tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur“ sostinės komplekse „Litexpo“ vyks jau sausio 25–27 dienomis. Kaip ir kasmet, savo miesto įdomybes ir svečiams įdomias naujienas parodoje pristatys ir Kaunas. Parodos organizatorių pasufleruota renginio tema – „potyrių turizmas“ – už miesto įvaizdį ir rinkodarą atsakingą kompaniją „Kaunas IN“ paskatino lankytojus pakviesti pažinti Kauną kaip Lietuvos sporto sostinę. 

„Čempionišką“ žaliai-baltą šiemetinio Kauno miesto stendo turizmo parodoje temą padiktavo prieš pat „Adventur“ išleistas serijos „It’s Kaunastic“ maršrutas. Jį „Kaunas IN“ parengė kartu su krepšinio klubu „Žalgiris“. Žemėlapyje sporto aistruoliai bei istorijos mėgėjai sužinos, kur sužaistos pirmosios futbolo ir stalo teniso rungtynės Kaune, kur tarpukariu treniruodavosi dviratininkai, kur žiemą galima pažaisti paplūdimio tinklinį, kokį atspaudą mieste paliko menininkai mūsų krepšinio rinktinei iškovojus Europos čempionato auksą… Žinoma, ir kur dažniausiai galima sutikti „Žalgirio“ žaidėjus. Iš viso maršrute „Čempionų miestas“ – pusšimtis sporto istoriją ir dabartį simbolizuojančių objektų Kaune, taip pat – trumpa daugelio sporto šakų istorija, „žalgiriečių“ garbės lenta ir kitos įdomybės. 

sportas 5

„Adventur“ metu Kauno miesto stende lauks ir daugiau energingų atrakcijų. Čia žada apsilankyti „Žalgirio“ šokėjos, komandos talismanas Žalgirinis, o norintiems efektingų asmenukių bus skirta mobili krepšinio aikštelė. Ją „Kaunas IN“ įrengti padėjo neseniai Kaune pradėjusi veikti Nyderlandų informacinių technologijų bendrovė „Centric IT Solutions Lithuania“. Tarp suvenyrų, kuriuos pasiseks laimėti aistringiausiems Kauno gerbėjams – „Žalgirio“ žaidėjų marškinėliai su parašais bei „It’s Kaunastic“ kepuraitės. Pasipuošus jomis ir į rankinę įsimetus žemėlapį „Čempionų miestas“ beliks susiplanuoti kelionę į Kauną stebėti „Žalgirio“ rungtynių ir ieškoti istorinių sporto akcentų. 

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis