lt
2018-12-10 į sąrašą

Kaunas pristato pirmąją Lietuvoje miesto pramogų kortelę

Nuolat ilgėjančiame „Kaunastic“ kortelės partnerių sąraše yra jau beveik 100 pavadinimų.

Ieškote idėjų originaliai dovanai? O jei galėtumėte padovanoti... miestą? Nuo šiol tai įmanoma – pirmąją Lietuvoje miesto pramogų kortelę pristato Kaunas. Nuolat ilgėjančiame kortelės partnerių sąraše yra jau beveik 100 pavadinimų.

„Kaunastic“, arba kaunastiškos, kortelės idėjos autoriai – už Kauno miesto rinkodarą ir turizmą atsakinga Všį „Kaunas IN“, kortelę administruoja UAB „Gera dovana“. Anot „Kaunas IN” turizmo skyriaus vadovės Ingos Pažereckaitės-Kalėdienės, pramogų kortelė – lyg gidas, kviečiantis Kaune pažinti tai, kas aktualu ir įdomu asmeniškai. „Šią kortelę kūrėme galvodami apie naudą Lietuvos ir užsienio turistams bei į miestą atvykusiems verslo atstovams. Tai galėtų būti ir puiki dovana, reprezentuojant savo miestą verslo sektoriuje“, – teigia I. Pažereckaitė-Kalėdienė.

UAB „Gera dovana“ prisidėjo prie projekto įgyvendinimo ir miesto kortelei administruoti pritaikė jau daugiau nei 10 metų veikiančią prekybos centrų dovanų čekių platformą.  „Všį „Kaunas IN“ buvo puikiai pasiruošę šiam projektui ir žinojo, ko reikia sėkmingam jo startui. Tikimės, kad šis projektas bus puikus pavyzdys ir kitiems, norintiems skatinti turizmą savo mieste“, – pasakoja „Gera dovana“ lojalumo programų skyriaus vadovė Diana Jonikienė.

Pramogų kortelė, kurioje telpa visas Kaunas, kviečia aplankyti pačias įvariausias šio miesto vietas bei pažinti Kauną per įvairias veiklas – nuo aktyvių pramogų, SPA malonumų ir pabėgimo kambarių iki spektaklių ir restoranų. Kortelė kviečia į Kauną sugrįžti ir vėl, kadangi yra daugkartinio naudojimo ir joje esančią pinigų sumą galima išleisti dalimis 1 cento tikslumu. Kortelė galioja 12 mėnesių.

Didžiausią kortelės partnerių, kurių skaičius auga kasdien, dalį sudaro restoranai, aktyvių pramogų organizatoriai, teatrai, muziejai, grožio paslaugų tiekėjai. Anot I. Pažereckaitės-Kalėdienės, gavę dovanų ar įsigiję šią kortelę Kauno svečiai miestą pažinti galės pačiais įvairiausiais būdais.

„Kortelė suteikia galimybę pažinti nuolat besikeičiantį Kauną. Tai puikus būdas svečius supažindinti su verdančiu miesto gyvenimu ir jo pramogomis. Esame įsitikinę, kad kiekvienas ras, ką įdomaus nuveikti, pamatyti ir pažinti.“, – teigia „Kaunas IN“ turizmo skyriaus vadovė.

Šiuo metu pramogų kortelę galima įsigyti „Kaunas IN“ turizmo informacijos centre (Rotušės a. 15), Kauno miesto VAGA knygynuose bei internetu www.geradovana.lt/kaunastic. Kortelės vertę klientas gali pasirinkti nuo 10 Eur iki 150 Eur, 1 cento tikslumu.

Daugiau informacijos apie „Kaunastic“ pramogų kortelę rasite www.visit.kaunas.lt/kaunastic-kortele

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis