lt
2021-03-16 į sąrašą

#kaunastic fonų galerija vaizdo skambučiams

Kol nuotoliniai susitikimai tebėra mūsų kasdienio darbo dalis, darbas iš namų – dažnam iš mūsų nebekelia jokios nuostabos, o ir skambučiams – išnaudoti vaizdai iš galerijos, siūlome dirbant nuotoliniu būdu kaskart pabūti vis kitose Kauno vietose.

Išsirinkite jums labiausiai patinkančią fono nuotrauką, parsisiųskite ją, išsaugokite ir įkelkite į jūsų naudojamas pokalbių platformas  (funkcija angl. „Choose A Background“).

Art Deco butas Gedimino g. 48
Pakvieskite kolegas susitikti 1929-siais. Sakote, neįmanoma? Įspūdingas prof. Prano Gudavičiaus užsakymu, architekto Edmundo Fryko suprojektuotas daugiabutis laiko mašina nukels jus beveik šimtmečiu atgal, kur galėsite prisėsti ant autentiškų Art Deco ir Bauhaus stiliaus krėslų ir susikaupti darbui. Geros kelionės laiku!
Parsisiųsti.
Art Deco butas2

Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus
O kaip mes pasiilgom muziejų kultūros, tylos, susikaupimo, muzikos, kvapų, spalvų ir erdvių! Todėl kviečiam prisėsti ant laiptų Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje, kuris įsteigtas prieš šimtą metų, yra vienas seniausių ir didžiausių dailės muziejų Lietuvoje. Čia sukauptas beveik visas įžymiausio lietuvių dailininko, kompozitoriaus, literato ir visuomenės veikėjo M. K. Čiurlionio kūrybinis palikimas. 
Parsisiųsti.
M. K. Ciurlionio muziejus

Gatvės menas
Šis ramus, besišypsantis katinas - tarsi miesto simbolis, kuris pasakoja apie gatvės meną ir šiuolaikiško miesto kultūrą Kaune. Tai anonimiškai, atsitiktinėse miesto vietose randamas piešinys, kuris nuspalvins bet kokį virtualų susitikimą. Dešimtys tokių gatvės meno kūrinių puošia sienas įvairiausiuose miesto vietose, kurias padės surasti Sienografo užrašai.
Parsisiųsti.
Gatves menas2

Vienybės aikštė
Pavasaris jau įsibėgėjo, todėl  norisi kuo daugiau laiko leisti gryname ore. Prisėskit ant suolelio įspūdingo dizaino Vienybės aikštėje, atviroje riedutininkams, riedlentininkams, šeimoms su vaikais, verslininkams, senjorams – visiems, turintiems bent lašelį laisvo laiko ir ūpo pokalbiams.
Parsisiųsti.
Vienybes aikste

Pažaislio vienuolyno ansamblis
Pažaislio panorama puikiai tiks karališkiems susitikimams su itališkais prieskoniais ir suteiks elegancijos jūsų virtualiam susitikimui. Juk tai – vienas gražiausių baroko architektūros ansamblių Lietuvoje, kurį XVII a. vienuoliams kamalduliams pastatė Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kancleris Kristupas Žygimantas Pacas.
Parsisiųsti.
Pazaislio vienuolynas

VDU Botanikos sodo oranžerija
O kodėl susitikimo su kolegomis nesurengus egzotinių augalų paunksmėje? O geresnės vietos nei VDU Botanikos sodo oranžerija - didžiausia Lietuvoje (plotas sudaro 736 kv. m.), joje auginama per 1,5 tūkst. rūšių augalų – Kaune turbūt nerasite.
Parsisiųsti.
VDU botanikos sodas
Žalgirio arena
Nors didžiausioje Baltijos šalyse  arenoje – Žalgirio arenoje – šiuo metu krepšinio varžybos vyksta be žiūrovų, vis dar galime prisiminti, ką reiškia sirgti už savo miesto komandą daugiatūkstantinėje sirgalių jūroje.  #Zaliabalta!
Parsisiųsti.
Zalgirio arena
Aušra SPA
Dar laukia keletas susitikimų, o jūs – jau svajojate apie poilsį? Gal kiek ir neįprasta erdvė nuotoliniam darbui, bet net neabejojame, jog „Aušra SPA“ baseino erdvė akimirksniu užkrės jūsų susitikimą gera nuotaika. O, galbūt, tai taps puikus fonas nuotoliniam teminiam vakarėliui su bičiuliais?
Parsisiųsti.
ausra spa

Verslo centras "Arka"
Jeigu pavargote nuo ofiso namuose, kviečiame įsitaisyti moderniame verslo centre „Arka”, kuris yra pirmasis aukščiausios energetinio naudingumo klasės A+ biurų pastatas Kaune. Šis fonas neabejotinai suteiks solidumo ir profesionalumo jūsų susitikimui.
Parsisiųsti.
Verslo centras Arka

Naudoti nuotraukas galima tik su nuoroda į autorystę.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis