lt
2021-02-01 į sąrašą

Kaunastika nuo galvos iki kojų (pirkinių idėjos)

Kaunastiškų atributų, suvenyrų, skonių, linkėjimų rasite mūsų el. parduotuvėje. Pirkinius siunčiame į visą pasaulį, o karantinui pasibaigus galėsime pakviesti apsipirkti ir fiziškai – į „Kaunas IN“ turizmo informacijos centrą, esantį Kauno rotušėje.

Gal metas išrinkti kaunastišką dovaną artimam arba sau pačiam? Juk, kai itin daug visko veikti negalime, norisi – ir sveika – tiesiog pa(si)lepinti. Pristatome keletą „Kaunas IN“ elektroninės parduotuvės hitų, kurie pradžiugins bet kuria proga, o gal visai be jos.

„Must have“ aksesuaras kiekvieno mūsų kasdienybėje – veido kaukė. Vieniems tinka „klasikinės“ vienkartinės, kiti gi kaukės dizainu, modeliu, raštais mėgsta pabrėžti asmeninį stilių, išreikšti simpatijas ar palaikymą. Buvusiems ir esamiems kauniečiams, Kauno gerbėjams ar mūsų miesto išsiilgusiems siūlome nemažą stilingų ir patogių veido kaukių pasirinkimą. Štai kelios esančių mūsų asortimente.

kaukes

VEIDO KAUKĖS

Itin kaunastiška dovana, tinkama ir mažiausiems, ir vyresniems – Kauno žvėries pasakų knygą. Įvairiausias legendas ir mitus į vieną šiuolaikišką pasaką supynė visiems gerai pažįstamo balso savininkas Rytis Zemkauskas, o žvėrį ir Kauną smagiai iliustravo legendinio žurnalo „Nemunas“ dizaineris Darius Petreikis. Puikiausia, kad knyga, kurią išleido „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“, turi ir anglišką versiją – žvėries mitas ir žinia apie mūsų miestą sklinda po pasaulį.

Kauno zveries pasaku knyga2Mitinis zveris

KAUNO ŽVĖRIES PASAKŲ KNYGA

Žiema trauktis neketina, tad, pasirūpinus kauke, siūlome nepamiršti ir kepurės. Galbūt tokią, kuri padabinta ilgiausiu lietuvišku žodžiu? „Nebeprisikiškiako…“, – tai ir ilgiausias Kauno grafitis, matomas iš įvairių centro vietų.

kepures

KEPURĖS

Galvai ir veidui dovanų jau turime, o kaipgi straipsnio pavadinime minimos kojos? Neleisime joms sušalti! Spalvotos kojinės – su gatvės meno įžimybe seneliu išminčiumi, Kauno ir Vilniaus meilės simboliai, „Žalgirio“ gerbėjams būtinos žaliai-baltos, ar tiesiog drąsiai teigiančios: KAU-NAS! Tinka ir prie kostiumo, ir patogiai vakarojant namuose.

kojines

KOJINĖS

Puikiai tinkama siųsti toli esantiems artimiesiems staigmena – #kaunastic ženklelių rinkinys. Paslaptingas Kauno gatvių katinėlis, garsusis rožinis dramblys, prie M. Žilinsko dailės galerijos stovintis „Žmogus“ – visus šiuos Kauno simbolius galima drąsiai segtis į atlapą ar šaliką.

zenkliukai

ŽENKLELIAI

Daugiau kaunastiškų atributų, suvenyrų, skonių, linkėjimų rasite mūsų el. parduotuvėje. Pirkinius siunčiame į visą pasaulį, o karantinui pasibaigus galėsime pakviesti apsipirkti ir fiziškai – į „Kaunas IN“ turizmo informacijos centrą, esantį Kauno rotušėje.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis