lt
2020-06-19 į sąrašą

Kaunastiška vasara: Savaitgalis Lampėdžiuose

Nepamirškite į kuprinę įsimesti paplūdimio aprangos ir rankšluosčio!

Po dienos atradimų ir darbų norisi pailsėti nuo miesto šurmulio ir atvėsinti kūną vandenyje, vartant lauko bibliotekoje esančias knygas ar žurnalus, o gal šokti ant vandenlentės? Turime jums planų.

Romantiškas ežerėlis Lampėdis, esantis Kauno miesto vakaruose, pamažu virto karjeru, o kiek vėliau ir visu Lampėdžio ežeru, kuris šiandien džiugina miesto gyventojus ar svečius moderniu kraštovaizdžiu ir siūlo platų pramogų pasirinkimą. Nepamirškite į kuprinę įsimesti paplūdimio aprangos ir rankšluosčio!

Ežeras

Atmintyje sušmėžavus vaikystės ir jaunystės prisiminimams, dažnas kaunietis prisimena vakarus, praleistus šaltame ežerėlyje, buvusiame dešiniajame Nemuno krante, ar pušynuose aplink jį. Šiltuoju sezonu Lampėdžiai iki šiol yra pagrindinė miesto rekreacijos vieta, kurioje poilsio mėgėjai renkasi kasdien.

UN 017

A. Aleksandravičiaus nuotr.

Paplūdimys

Centriniame paplūdimyje tiek daug vietos, jog jums nereikės jaudintis dėl atstumo tarp kitų žmonių ir savęs. Nebent norėtųsi pasimėgauti sutiktų žmonių draugija – tuomet siūlytume praleisti laiką žaidžiant tinklinį paplūdimyje.

UN 059

A. Aleksandravičiaus nuotr.

Baras ir biblioteka 

Kultūra paplūdimyje! Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos lauko skaitykloje, kuri vasaromis įsikūrusi Lampėdžių karjero bare „Sunny Beach Kaunas“, miesto gyventojai ir svečiai turi galimybę įvairiausias knygas ar žurnalus pasiimti vietoje ir besidegindami skaityti gryname ore, po atviru dangumi.

sunnybeach

„Sunny Beach“ nuotr.

biblioteka

V. Kudirkos bibliotekos nuotr.

„Kaunas Camp Inn“ kempingas
campinn.lt

Paplūdimys yra suskirstytas į tris zonas: maudymosi, sporto ir poilsio. Gamtos apsuptyje esančioje aktyvaus poilsio zonoje yra įsikūręs „Kaunas Camp Inn“ kempingas, kuriame galima įsikurti, skirti laiko poilsiui ir pasimėgauti nuostabiais Lampėdžio ežero vaizdais arba išbandyti, lauko tenisą, krepšinio aikšteles ir kitas svetingų kempingo šeimininkų siūlomas pramogas.

02 campinn.lt Lampedziai

07 campinn.lt Lampedziai

„Camp Inn Kaunas“ nuotr.

Vandenlenčių parkas „Wake Up Kaunas“
wakeup.lt

Šiame vandenlenčių parke yra įrengta „WAKE LINE 3“ sistema su viena ilgiausių trasų Europoje – net 287 metrai! Apsilankę galėsite poilsiauti kavinės terasoje ir, žinoma, čiuožti vandeniu įvairiausiomis įrangomis: vandenlente, vandens slidėmis ar skate’u.

wakeupkaunas2

„Wake Up Kaunas“ nuotr.

Laipiojimas medžiuose „UNO Parke“
unoparks.lt

Pasimaudę ir pasideginę turėtumėte išbandyti ir laipiojimo medžiuose pramogą – „UNO Parką“, esantį kitoje ežero pusėje. Laipiojimas sukelia daug kaunastiškų emocijų ir galimybę iš aukšto pasigrožėti Lampėdžių gamta!

UN 016

A. Aleksandravičiaus nuotr.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis