lt
2020-08-24 į sąrašą

Kaunastiškas laisvalaikis: idėjos negalintiems be sporto

Atvykote į Kauną, bet tiesiog turistauti, lepintis ir tinginiauti nesinori? Puiku – Kaunas juk seniai garsėja kaip itin sportiškas miestas, tad savo mėgstamą treniruočių rutiną galite lengvai perkelti čia.

Atvykote į Kauną, bet tiesiog turistauti, lepintis ir tinginiauti nesinori? Puiku – Kaunas juk seniai garsėja kaip itin sportiškas miestas, tad savo mėgstamą treniruočių rutiną galite lengvai perkelti čia. Jei šių idėjų (į sąrašą netraukėme tradicinių sporto klubų, bet jų tikrai netrūksta) nepakaks, įkvėpimui kviečiame pavartyti „It’s Kaunastic“ serijos maršrutą „Čempionų miestas“.

„Žalgirio“ arenos didžiosios aikštelės nuoma

Didžiausioje daugiafunkcinėje arenoje Baltijos šalyse krepšinio aistruoliai bei mėgėjai turi neeilinę galimybę išbėgti į aikštelę, paprastai vyksta Eurolygos ir Lietuvos krepšinio lygos rungtynės – skamba intriguojamai, tiesa? Ar įdėsite į krepšį taip, kaip žalgiriečiai?

Zalgiris Fenerbahce 2 of 5 1

Zalgiris.lt nuotr.

„Rio“ sporto arena

Pėsčiomis nuo miesto centro lengvai pasiekiamoje universalioje RIO sporto arenoje savo jėgas galima išmėginti dvejose skirtingose zonose: smėlio ir salės aikštelėse. Ištisus metus siūlomomis pramogomos – pliažo tinkliniu, tenisu ar badmintonu – gali džiaugtis įvairaus amžiaus ir įgūdžių žmonės, tad prisijungti prie treniruotės galite raginti kartu keliaujančius šeimos narius ar draugus!

23783557 1454130204684452 583173704237861963 o

„RIO“ nuotr.

Vandens sportas

Vandenlenčių parkų Kaune ir aplink jį – net penki, įskaitant ir vieną ilgiausių trasų Europoje, įrengtą Lampėdžio ežere. Šio sporto entuziastų netrūksta, tad geriausia laiką rezervuoti gerokai iš anksto. O jei norite išbandyti ne sistemos, o katerio tempiamos lentos stabilumą, kviečiame į Kauno marias, kur jūsų aktyviu laisvalaikiu pasirūpins „Party Cruiser“. Daugiau apie vandens pramogas Kaune skaitykite čia.

UN 060

„Wake Up Kaunas“ Lampėdžiuose. A. Aleksandravičiaus nuotr.

116190657 3115786895173086 4586982115521996072 o

Trečiadienio vakarai Kauno mariose skirti Foil plaukimui. Jį spėjo išbandyti dar nedaugelis, tad, jei intriguoja jausmas, kuomet sklendi virš vandens – registruokitės. „Party Cruiser“ nuotr.

Baseinai

O kaip skamba maudynės dar 1975 m. pastatytuose ir neseniai iš pagrindų sutvarkytuose Girstučio rūmuose, kurie šiai dienai yra įvardijami kaip vieni didžiausių ir moderniausių sporto kompleksų Lietuvoje, ar istoriniame spaustuvės pastate įsikūrusioje išskirtinėje baseino ir pirčių erdvėje „Aušra“? Neabejojame, kad 50 ir 25 metrų ilgio baseinai, įvairiausių tipų pirtys bei sūkurinės vonios sužavės net ir visko mačiusius lankytojus.

SHP04622 HDR web min2

„Aušra SPA“ nuotr.

Joga

Centre, senamiestyje, Žaliakalnyje, gryname ore ar tikrąja to žodžio prasme ore, – Kaune joga, jei galima taip sakyti, klesti. Svarbu tik žiunoti, ko konkrečiai ieškote. Galima rasti ir pamokų anglų kalba, ir rytinių, ir vakarinių užsiėmimų, ir nemokamų pasiūlymų.

Tenisas

Jeigu norisi intensyvios viso kūno treniruotės – neabejotinai rekomenduojame pasimėgauti sporto malonumą ir puikius potyrius užtikrinančiais teniso kompleksais. Nesvarbu kur apsistojote, nes išmėginti savo jėgas reguliariai organizuojamose treniruotėse galite bet kuriame Kauno miesto kampelyje – teniso kortų apstu visur, tiek uždarų, tiek atvirų. Daugelis ne tik siūlo treniruotes tiek vaikams, tiek suaugusiems, bet ir suteikia inventorių! Kortų sąrašą rasite čia.

Bėgimas

Bėgimas sukelia endorfinų išsiskyrimą ir taip pagerina protinio ir emocinio gyvenimo kokybę bet kuriuo paros metu – ypatingai tuomet, kai pasirenkamas vaizdingas bėgimo takas. Centre gėrėkitės modernistine architektūra,  Senamiestyje – Nemuno ir Neries santaka, o Panemunės šilo ar  krantinės takai lepina mišku bei ir panoramomis.

PN 003 2

Bėgti kartu su Nemunu – kaunietiška klasika. A. Aleksandravičiaus nuotr.

Žirgų sportas

Kaip ir su vandenlentėmis, čia yra iš ko pasirinkti i Kaune, ir aplink Kauną. Terapinės treniruotės, tikras sportas, o gal tiesiog pirma pažintis su žirgais ir romantiška fotosesija? Spauskite ir rinkitės.

95926217 1317066021819757 1047096723068944384 nKadagių slėnio žirgyno nuotr.

Šešiostrim

… arba, taisyklingai sakant, pusė septynių. Ryte! Pristatome aktyvaus Kauno simboliu jau tapusią bendruomenę. Jaukią, draugišką, šeimynišką, kuri užsiimą įvairiomis grupinėmis treniruotėmis panaudojant tik savo kūno svorį. „Šešiostrim“ sportuotės yra nemokamos ir vyksta netikėčiausiose vietose, net muziejuose, tad yra dar ir vaizdingos. Dažnai sportininkai buriasi svarbiomis Lietuvai ir pasauliui datomis. Pasekite feisbuke ir prisijunkite, kai bus pakeliui!

sesiostrim

„Šešiostrim“ nuotr.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis