lt
2020-08-08 į sąrašą

Kaunastiškas laisvalaikis: Pagaukite adrenalino bangą

Kauniečių pamėgtas sklandymas padebesiais, pažintinis nardymas ar adrenalino pliūpsniu apdovanojantis šuolis su virve – visos šios linksmybės randamos čia pat.

Apsilankėte visuose rekomenduojamuose muziejuose ir pažinote įvairiausius Kauno mieste randamus skonius, tačiau vis dar jaučiate potyrių stygių? Ne bėda – Kaunas pilnas nuotykių! 

Kol vieniems keliauninkams norisi poilsiauti Lampėdžių paplūdimyje ir mėgautis lepinančiais saulės spinduliais, kiti nenustygsta vietoje ir nuo aušros iki sutemų išbando ekstremaliausias pramogas. Kauniečių pamėgtas sklandymas padebesiais, pažintinis nardymas ar adrenalino pliūpsniu apdovanojantis šuolis su virve – visos šios linksmybės randamos čia pat.

Šuolis su virve

Pasidovanokite sau laisvą kritimą iš 32 metrų aukščio nuo Trijų mergelių tilto ir pasimėgauk kūną užliejančio adrenalino doze! Šuoliui su sertifikuota įranga vos per keletą minučių paruoš ir saugumo taisykles paaiškins ilgametę patirtį turintis instruktorius – beliks tik atsistoti ant turėklo, įkvėpti ir atsispirti. Potyris visam gyvenimui!

suoliaisuvirve

Organizatorių nuotr.

Pažintinis nardymas

Visuomet norėjosi susipažinti su povandeniniu pasauliu ir kvėpuoti jame taip pat ramiai, kaip stovint ant žemės? Privalote tai išmėginti šių atostogų metu! Norėdami apžiūrėti Lietuvos gelmių grožį, turėsite nerti į 5–7 metrų gylį, kuriame atsivers patys unikaliausi vaizdiniai – niekur nematyti augalai ir neretai nustebinantys įdomūs nuskendę objektai.

nardymas

Organizatorių nuotr.

Nuotykių parkas „Uno Park“

Kauniečių itin pamėgtoje nuostabaus grožio Lampėdžio ežero pakrantėje yra įrengtos net penkios nuotykių parko trasos su 100 rungčių, kurios vasaros laikotarpiu sulaukia būrius lankytojų. Kiekvienas adrenalino ištroškęs asmuo – tiek mažylis, tiek profesionalus alpinistas – gali mėgautis žadą atimančiais vaizdais ir patirti daug nepamirštamų nuotykių.

UN 016 2

A. Aleksandravičiaus nuotr.

Pilotažinis skrydis sklandytuvu

Ar žinojote, kad ilgiausias pasaulyje skrydis sklandytuvu truko net 28 valandas? Gali būti, kad pakartoti šių pasiekimų nepavyks, tačiau pamėginti tikrai rekomenduojame! Pakilę į 800 metrų aukštį skrosite padebesiais kartu su vėjo švilpimu, gėrėsitės pilotažiniais triukais ir padėdami instruktoriaus galėsite valdyti sklandytuvą. Ko gi ne #kaunastic potyris?

sklandymas

Organizatorių nuotr.

Skrydis parasparniu

Susipažinote su Kauno miesto apylinkėmis, tačiau norėtųsi į jį pažvelgt iš aukšto? Išmėginkite skrydį parasparniu! Skriesite su vėju, kuomet virš galvos plazdės parasparnio sparnas, o po kojomis matysis lekianti pro šalį žemė. Nepamirškite su savimi prigriebti fotoaparato ar kameros ir užfiksuoti #kaunastic akimirkų.

Dažasvydis

Vietoj kasdienės treniruotės – dažasvydis vos už 4 km nuo Kauno miesto centro esančioje aikštelėje! Mėgautis žaidimo adrenalinu galima net ir tuomet, kai už lango pliaupia lietus – aikštelė yra įrengta patalpoje, kurioje yra dirbtinis apšvietimas ir paklota dirbtinė žolės danga. Išmėginkite ir pajuskite kovos jaudulį!

paintball

Organizatorių nuotr.

Kauno Ekstremalaus Sporto Klubas

Pažintį su miesto gatvėmis gali pagyvinti įprastų transporto priemonių alternatyvos, pavyzdžiui, BMX dviračiai ar riedlentėms. Nuo kasdienio pasivažinėjimo Kauno miesto širdyje esančioje Vienybės aikštėje ar Santakos parke iki ekstremalus sporto varžybų – viskas viename klube, kurio atstovai su nekantrumu laukia naujų adrenalino ištroškusių žmonių!

kesk

Organizatorių nuotr.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis