lt
2020-07-04 į sąrašą

Kaunastiškas laisvalaikis: Žemyn upe su irklu

Juk taip gera sėdėti baidarėje bei stebėti saulėlydį, o gal ir saulėtekį – toks vaizdas leidžia visiškai atsipalaiduoti, o to taip dažnai pritrūksta mūsų kasdieniniuose gyvenimuose, tiesa?

Klaidžioti saulėtomis miesto gatvelėmis darosi kiek per karšta? Galime pradžiuginti – kartu su vasaros sezonu grįžo ir aktyvios vandens pramogos, kurių Kaune ir aplink jį – per akis.

Keliautojai vandens pramogas renkasi, nes akimirksniu kūną adrenalinu užpildančios veiklos padeda išlikti aktyviems ir geriau išsimiegoti net ir menkai pažįstamoje aplinkoje. Kaskart sparčiai augantis klientų išrankumas skatina inicijuoti pokyčius ir vandens pramogų pasirinkimuose, apie kuriuos šiandien ir papasakosime. Juk taip gera sėdėti baidarėje bei stebėti saulėlydį, o gal ir saulėtekį – toks vaizdas leidžia visiškai atsipalaiduoti, o to taip dažnai pritrūksta mūsų kasdieniniuose gyvenimuose, tiesa?

Baidarės

„ŽEMYN UPE. Baidarės ir kanojos jūsų poilsiui“

Daugiau negu 30 metų patirtis, kurią sukaupusi ši komanda, suteikia galimybę plaukiant baidarėmis susipažinti su Lietuvos gamta, stebėti paukščius, žuvis ir laukinę gamtą. Sako, kad patiriamas toks malonumas, kad greitu metu užplūsta nenumaldomas noras dar kartą paplaukioti nuostabiomis Kaune ir Kauno rajone esančiomis upėmis.

Zemyn upe nuotr. is FB

Įmonės nuotr.

„Vandens turistai“

Vandens pramogos, nakvynė ir gardus maistas – viskas vienoje vietoje? Taip! „Vandens turistai“, bendradarbiaudami su geriausiomis Kauno kaimo turizmo sodybomis, siūlo apgalvotą patirtį – po plaukimo pasitinka klientus su maistu, karšta pirtimi ir japonišku kubilu, padedančiu atsikvėpti po labai turiningos, tačiau kiek varginančios dienos plaukiant baidarėmis.

Vandens turistai 6

Įmonės nuotr.

„Baidarių nuoma“
tel. 869811597

Ši Čekiškėje įsikūrusi kompanija užtikrina, kad į plaukimą baidarėmis galima įtraukti visą kartu keliaujančią šeimą ar draugus. Kiekvienas žmogus gali priimti sprendimą – plaukioti ramiu kanalu ar įveikti adrenaliną keliančią terasą. Turėsite galimybę iš įdomiausių perspektyvų pažvelgti į kraštovaizdį, apie kurį retai perskaitysite interneto platybėse patalpintuose straipsniuose ar rekomendacijų skrajutėse. Svarbu žinoti, kad pasirinkimų yra begalybė.

Irklentės

„Sup-board.lt“

Jeigu kada mąstėte apie galimybę stovėti ant irklentės ir pažinti kraštovaizdį, tuomet daugiau nedvejokite – šiandien ta diena. SUP komanda siūlo įdomų maršrutą Nemunu, kuriuo plaukiant pasroviui galima mėgautis lėtai kintančiais kranto vaizdais. SUP’inant atsiveria Panemunės pliažas, „Žalgirio“ arena ir Nemuno sala, be abejo, ir nuostabusis Kauno miesto senamiestis.

sup board.lt nuotr.4

Įmonės nuotr.

„SUPerinis.lt“

Balansavimas ant lentos yra kur kas sudėtingesnis, negu gali pasirodyti iš šono, tačiau dažnas šiam sportui ištikimas žmogus sako, kad irklentės padeda atpalaiduoti tiek kūną, tiek mintis. Kelionės yra malonumas, kuris retkarčiais kelia nemenką stresą, tad ypatingai svarbu gebėti skirti laiko apmąstymams ir laiko sau – ypač kai kompanijoje Kauno kraštovaizdis.

SUPerinis

Įmonės nuotr.

„goSUP.lt“

Nuo irklenčių nuomos iki mankštų ant vandens ar kelionių mažai pažįstamais maršrutais atrandant pačius gražiausius Lietuvos vandens telkinius! „GoSUP“ – irklenčių sporto pradininkai Lietuvoje, kurie siekia kuo didesnį ratą žmonių supažindinti su kiekvieną dieną vis labiau populiarėjančiu laisvalaikio praleidimo būdu ant vandens. Šis sportas – puikus pratimas, naudingas ne tik minčių atpalaidavimui, bet ir raumenų stiprinimui. Kodėl gi nepasportavus atostogų metu?

goSUP5

Įmonės nuotr.

„Manana.lt“

Kauno jachtklube įsikūrusi „Manana.lt“ siūlo išmėginti vieną populiariausių vandens pramogų – plaukimą irklente. Tam nereikia jokių papildomų kostiumų ar ilgai trunkančių pasiruošimų – pakanka irklentės, lentos ir noro klaidžioti, pažinti. Plaukdami pailsėsite nuo miesto horizontų, atpalaiduosite mintis ir kokybiškai praleisite laiką vis dar menkai pažįstamoje gamtoje. Irklavimo minimalizmas žavi, tiesa?

manana.lt

Įmonės nuotr.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis