lt
2018-10-29 į sąrašą

Kauno botanikos sode pasitinka elektroninis gidas

Programėlė neperduoda tik augalų kvapo. Visa kita nuo šiol po ranka!

Trys Lietuvos universitetiniai botanikos sodai – Vilniaus universiteto, Vytauto Didžiojo universiteto ir Klaipėdos universiteto – nuo šiol savo lankytojams siūlo modernią, patogią ir visiškai nemokamą paslaugą: mobiliąją audiogido programėlę „Botanikos sodai“ lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

„Nuo šiol vaikštinėdami Botanikos sode, savo išmaniajame telefone turite ne tik interaktyvų parko žemėlapį, bet ir sužymėtas įdomiausias vietas, prie kurių priėję, galite perklausyti arba perskaityti informaciją apie priešais matomą gėlyną, medį, oranžeriją ar istorinį pastatą,“ – apie naująją programėlę pasakoja Lietuvos universitetinių botanikos sodų asociacijos (LUBSA) vadovas dr. Nerijus Jurkonis.

Aleksoto žalumoje paskendusiame, istoriniame Fredos dvare įsikūrusiame VDU botanikos sode, jau beveik 100 metų kviečiančiame į gausias augalų kolekcijas, didžiausią Lietuvoje oranžeriją ir rožyną, lankytojai gali pasirinkti du audiogido maršrutus – po sodo parką arba po oranžeriją. Daugiau kaip 2 km ilgio maršrutuose lankytojų laukia per 50 išsamiai pristatytų ir iliustruotų objektų.

Nemokamą mobiliąją programėlę „Botanikos sodai“ rasite „Google Play“ arba „App Store“ interneto parduotuvių.

Programėlė sukurta LUBSA asociacijai vykdant projektą „Lietuvos botanikos sodų žinomumo didinimas e-rinkodaros priemonėmis“, kuriuo siekiama didinti Lietuvos universitetų botanikos sodų asociacijai priklausančių sodų, esančių prioritetiniuose turizmo plėtros regionuose, lankomumą ir žinomumą.

Projektas įgyvendinamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ priemonės Nr. 05.4.1-LVPA-K-808 „Prioritetinių turizmo plėtros regionų e-rinkodara“.

VDU Kauno botanikos sodo inf.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis