lt
2020-11-27 į sąrašą

Kauno oro uoste kalėdiniu laikotarpiu – daugiau skrydžių ir krypčių

Kaune gruodį planuojama aptarnauti net penkis kartus daugiau keleivinių skrydžių krypčių nei lapkritį.

Anot oficialiose oro bendrovių pardavimų svetainėse šiuo metu pateikiamos informacijos, gruodis turėtų auginti tiek krypčių, tiek keliaujančių lėktuvais skaičių iš ir į Lietuvos oro uostus. Nors labiausiai gruodį išaugs skrydžių skaičius jau anksčiau emigrantų pamėgtomis kryptimis (Jungtinė Karalystė, Norvegija, Švedija, Airija), oro bendrovės jau siūlo ir galimybių žiemos atostogoms ieškantiems keleiviams.
 
„Šio lapkričio pabaigoje bendrai visuose Lietuvos oro uostuose vykdoma maždaug 25 proc. skrydžių, lyginant su skrydžiu kiekiu 2019 metais lapkritį. Kiek matome pagal oficialią oro bendrovių informaciją ir remiantis jų dabartiniais planais,  šio gruodžio viduryje skrydžių skaičius išaugs ir bus apie 40 proc. 2019 metų lygio. Taip pat gera indikacija yra ta, kad sulaukiame vis daugiau užklausų iš keleivių dėl keliavimo galimybių gruodžio mėnesį,  norinčių aplankyti artimuosius užsienyje arba grįžti čia į Lietuvą“, - sako Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų skyriaus vadovas Aurimas Stikliūnas.

Kryptys Kauno oro uoste

 
Bene didžiausius pokyčius šventiniu laikotarpiu turėtų pajusti Kauno oro uostas – čia gruodį planuojama aptarnauti net penkis kartus daugiau keleivinių skrydžių krypčių nei lapkritį. Dažniausiai iš Kauno lėktuvai skris į ir iš Jungtinės Karalystės bei Norvegijos oro uostų.
 
Visus šiuo metu planuojamus skrydžius planuoja dvi kompanijos „Wizzair“ ir „Raynair“. Oficialiame puslapyje skelbiama, kad Jungtinės Karalystės kryptimi pigių skrydžių bendrovė „Raynair“ ne tik tęs keliones į Lutono, bet ir atnaujins kryptis į Stanstedo, Bristolio bei Edinburgo oro uostus. Taip pat šios avialinijos šiuo metu siūlo bilietus atostogų kryptimis – į Ispanijos Alikantės bei Kipro Pafoso oro uostus.
 
Tuo metu „Wizzair“ gruodį iš Kauno taip pat atnaujins susisiekimą su Londono Lutono oro uostu. Oficialiame avialinijų tinklalapyje šventiniu laikotarpiu jau siūlomi bilietai ir į Norvegijos Olesiundo, Bergeno bei Stavangerio oro uostus. Atnaujinamas susiekimas ir su Nyderlandų Eindhoveno bei Suomijos miestu Turku.

 
Apie Lietuvos oro uostus

 
Lietuvos oro uostų tinklui priklauso trys oro vartai Vilniuje, Kaune ir Palangoje. Per 2019 m. jie aptarnavo 6,5 mln. keleivių ir 62 tūkst. skrydžių.

VĮ „Lietuvos oro uostai“ inf. ir nuotr.
 

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis