lt
2018-11-09 į sąrašą

Kauno oro uoste sutiktas pirmasis „Wizz Air“ reisas iš Turku

Aviakompanija Kauną ir miestą Suomijoje sujungs dukart per savaitę – pirmadieniais ir penktadieniais.

Lapkričio 9 d., penktadienį aviakompanija „Wizz Air“ iš savo Kauno bazės atidarė naują skrydžių kryptį. Dviem savaitiniais skrydžiais – pirmadienį ir penktadienį – Kaunas sujungiamas su Suomijos miestu Turku. Pirmuosius į Kauną atvykusius svečius iš Suomijos su vaišėmis ir kaunastiškais suvenyrais pasitiko ir už Kauno miesto tarptautinę rinkodarą, užsienio investicijų ir turistų pritraukimą atsakingos agentūros „Kaunas IN“ atstovai. Tuo pačiu išlydėti ir priešinga kryptimi  iš Kauno oro uosto išskridę keleiviai.

„Suomija yra viena iš Kaunui labai svarbių tikslinių užsienio rinkų atvykstamajam turizmui vystyti. Džiaugiamės, kad ilgai laukta ir taip reikalinga kryptis iš Suomijos šiandien vėl tampa tikrove. Sėkmingas miesto ir aviakompanijos „Wizz Air“ bendradarbiavimas dar labiau išsiplėtė – atidaryta nauja skrydžių kryptis iš Turku į Kauną. Neabejojame, kad tiesioginiai skrydžiai turės teigiamos įtakos augantiems suomių turistų srautams į mūsų miestą, – sako Kauno vicemeras Simonas Kairys. – Vadovaujantis 2018 m. I pusmečio duomenimis, svečiai iš Suomijos Kaune užima 8-ąją vietą, o 2013 m., kai Kaunas turėjo tiesioginę skrydžių kryptį su kitu Suomijos miestu, Kaune turistai iš Suomijos užėmė 2-ąją vietą. Šis pavyzdys atskleidžia, kokią didelę reikšmę miestui ir turizmo tendencijoms turi tiesioginių jungčių atsiradimas.“

DSC02544 1

Turku, kadaise buvusi Suomijos sostinė, yra seniausias šios šalies miestas. Taip pat Turku yra viduramžių architektūros pavyzdys, kuriame gausu patrauklių vietų: pradedant pilimi, katedra, turgaus aikšte, muziejais, architektūros paminklais ir baigiant stulbinančiomis upės pakrantėmis – tai miestas, kuriame kiekvienas atras sau vietą.

„Viena iš džiugių Lietuvos oro uostų žiemos sezono naujienų, kurią pristatome kartu su „Wizz Air“, galimybė iš Kauno pasiekti legendinį seniausią Suomijos miestą Turku. Keliautojų skaičius mūsų oro uostuose sparčiai auga, tad be galo svarbu, kad turėsime naują ir patogią kryptį į Suomiją. Tikime, kad galimybe dar dažniau nuvykti į šią šalį susižavės ne tik mūsų keliautojai, bet ir Suomijos turistai noriai atvyks pasisvečiuoti į Lietuvą ir mūsų laikinąją sostinę Kauną“, – sako Lietuvos oro uostų Aviacinių paslaugų skyriaus vadovas Aurimas Stikliūnas.

Siekdama patenkinti tiek verslo, tiek poilsio tikslais keliaujančiųjų poreikius, „Wizz Air“ šiuo metu iš trijų Lietuvos oro uostų – Vilniaus, Kauno ir Palangos – siūlo skrydžius 32 kryptimis į 18 valstybių.

Vietas šiam skrydžiui galima rezervuoti bendrovės interneto svetainėje arba naudojantis „Wizz Air“ mobiliąja programėle. Bilietų kaina prasideda nuo 9,99 Eur*, įskaitant rankinį bagažą, kurio matmenys neviršija 40 x 30 x 20 cm.

Daugiau: wizzair.com
„Wizz Air“ inf.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis