lt
2020-08-17 į sąrašą

Labas, mototuriste, sakome iš Kauno!

Ar gali būti, kad Jūs – pirmąkart Kaune? O jei ir ne pirmą – kada lankėtės paskutinį sykį – net pamėginti prisiminti būtų tikras iššūkis?

Sužinoti kauniečių mėgstamiausias pasivaikščiojimų ir pramogų vietas, pasimėgauti kaunastiškais ir lėtais savaitgalio pusryčiais, susipažinti ir atrasti Kauno modernizmo architektūrą, atsinaujinti istorijos žinias muziejuose ir galerijose, mėgautis Kauno gatvės meno spalvomis ir formomis – visa tai ir dar daugiau rasite specialiai Jums paruoštame informacijos rinkinyje.

kaunastic catNuotrauka A. Aleksandravičius

Kad poilsio laikas po „mototurizmo ralio“ neprailgtų, turime Jums keletą ypatingų pasiūlymų maistui, nealkoholiniams gėrimams ir pramogoms tiek šeštadieniui, tiek ir sekmadieniui (2020 m. rugpjūčio mėn. 22-23 dienomis).

Pasistiprinti ir atgauti jėgas Jums padės:

Vakaro pramogoms, specialiai Jūsų lauks:

Pasinaudoti nuolaidomis galėsite pateikus savo „Ryterna Modul Mototourism Rally“ dalyvio kortelę.

Kaunastiški maršrutai

Popierinis žemėlapis – tikro turisto atributas. Garantuojame, kad jis Jums tikrai pravers! Modernistinė architektūra, gatvės menas – šiuos ir dar daugiau galbūt dar neatrastų maršrutų siūlome smagiai iliustruotų žemėlapių pavidalu. Visą nemokamų mūsų leidinių asortimentą rasite internete ar užsukę į „Kaunas IN“ turizmo informacijos centrą (Rotušės a. 15).

Kaunas IN linki Jums puikaus laiko Kaune: asmeninių pergalių ralyje, bei, visų labiausiai, – neišdildomų #kaunastic patirčių mieste!

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis