lt
2018-03-26 į sąrašą

Laivu „Kaunas“ gegužę - į Zapyškį ir Raudondvarį

Kompanija „Nemunas Travel“ jau skelbia apie pirmuosius šiemet laivo „Kaunas“ reisus iš senosios Kauno prieplaukos., kurie suplanuoti gegužę.

Kompanija „Nemunas Travel“ jau skelbia apie pirmuosius šiemet laivo „Kaunas“ reisus iš senosios Kauno prieplaukos., kurie suplanuoti gegužę.

Šeštadienį, gegužės 5 d. organizuojami net du pažintinės-apžvalginės kelionės reisai - 16 ir 18 val. Šio 1:20 val. trunkančio pasiplaukiojimo metu Jums atsivers Kauno senamiesčio grožis, architektūros paveldas. Taip pat turėsite galimybę pamatyti Nemuno ir Neries santaką, įplaukti į Nerį ir pasigrožėti Kauno pilimi. Laive plaukimo metu klausysitės audio gido.

Gegužės 6 d., Motinos dienos proga, laivas „Kaunas“ plukdins į išpuoselėtą Kauno rajono miestelį - Raudondvarį. Kelionę pradėsite nuo Kauno Senamiesčio prieplaukos. Palikus miesto šurmulį grožėsitės Nemuno ir Nevėžio upių kraštovaizdžiais, Kauno rajono miestelių grožiu bei ramybe, kuri nuneš į Raudondvarį. Raudondvaryje Jūsų lauks nepaprastas susitikimas su grafiene, kuri pasivaikščiojimą po dvaro kompleksą paįvairins įdomiais pasakojimais apie didingą dvaro praeitį, jo šeimininkus bei kultūrinį gyvenimą. Dvaro komplekse turėsite galimybę paragauti kavos, arbatos ar ledų kavinėje ant ratų. Po įdomios ekskursijos ir pasivaikščiojimų sugrįšite į laivą ir plauksite atgalios į Kauną. Šios kelionės pradžia - 12:30 val., į Kauną grįšite 17:30 val.

Dar vienas teminis pasiplaukiojimas laukia gegužės 12 d. Laivo „Kaunas“ kapitonas kviečia keliauti į Zapyškį, į tradicinį aitvarų festivalį „Tarp dangaus ir žemės“. 11:30 val. pajudėsite iš Senosios prieplaukos ir leisitės žemyn upe. Palydėdami Kauno senamiesčio architektūros stogus, grožėdamiesi Neries ir Nemuno upių vingiais, žaliuojančiais kraštovaizdžiais pasieksite Zapyškio miestelį. Aitvarų festivalyje, kaip ir kasmet, galėsite pasigaminti aitvarų dirbtuvėse savo aitvarą, pasiklausyti koncerto, paskanauti vietinių siūlomų patiekalų. Šventėje praleisite 2val., Kauno Senamiestį pasieksite 18:00 val.

Daugiau informacijos ir bilietai: tel. +37064629060, nemunastravel.lt

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis