lt
2021-07-09 į sąrašą

Liepą skrydžių krypčių iš Kauno skaičius augs

Skaitmeninis COVID-19 pažymėjimas, aiškios kelionių taisyklės leidžia pagrįstai tikėtis, kad keleivinė aviacija liepą ir toliau stebės ryškų atsigavimą.

Lietuvos oro uostuose toliau auga skrydžių pasiūla. Jau birželį iš Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų buvo siūloma 71 maršrutas, o liepą šis skaičius išaugs dar mažiausiai 8 tiesioginiais skrydžiais.

Pasak Lietuvos oro uostų atstovų, paprastėjančios kelionių sąlygos skatina žmones planuoti atostogas įvairiose Europos šalyse. Europoje sparčiai vykstanti vakcinacija, įsigaliojęs Europos Sąjungos (ES) Skaitmeninis COVID-19 pažymėjimas, aiškios kelionių taisyklės leidžia pagrįstai tikėtis, kad keleivinė aviacija liepą ir toliau stebės ryškų atsigavimą.

19 naujų skrydžių iš Kauno

Iš Kauno oro vartų nuo birželio tiesioginiu skrydžiu galima pasiekti aktualias verslo ir užsienyje gyvenantiems lietuviams kryptis. Maršrutai siūlomi į Dublino ir Šanono miestus Airijoje, Danijos sostinę Kopenhagą, Bristolio ir Londono miestus Jungtinėje Karalystėje, Edinburgo miestą Škotijoje, Kelną Vokietijoje.

Iš Kauno tiesioginiu skrydžiu galima pasiekti tokius Norvegijos miestus kaip Alesundas, Bergenas ir Stavangeris.

Naujienų nepagailėta ir atostogų kryptimis. Birželį tiesioginis susisiekimas užtikrintas su Rodo sala Graikijoje, Pafoso kurortu Kipre, populiariąja Ispanijos sala Maljorka ir Alikantės miestu prie Viduržemio jūros, taip pat net trimis Italijos miestais – Neapoliu, Rimini, Milanu.

Pagal dabartinius oro bendrovių planus liepą siūlomų maršrutų skaičius taip pat turėtų pastebimai augti. Nuo liepos 16 d. iš Kauno turėtų būti pasiūlytas maršrutas į Liverpulį („Ryanair“).

Ką būtina žinoti prieš skrydį?

Lietuvos oro uostai primena, kad taikant papildomų dokumentų ir sveikatos pažymų patikros tvarkas prieš skrydį, procesai oro uostuose gali trukti ilgau nei prieš pandemiją.

Keleiviai prašomi įsivertinti laiko testui atlikti bei rezultatui gauti poreikį ir atitinkamai pridėti planuojamą tyrimo trukmę prie įprastų rekomendacijų dėl atvykimo laiko.

Rekomenduojama į oro uostą atvykti likus daugiau nei 2 valandoms iki skrydžio. Taip pat visiems keleiviams rekomenduojama pasidomėti naujausiais šalių reikalavimais atvykstantiems. Patariama patikrinti oficialių kitos šalies institucijų informacijos šaltinius, jei yra poreikis – pasikalbėti su oro bendrovės, iš kurios pirktas bilietas, atstovais

LTOU naujos kryptys FB 1080x1080 07 02

Apie Lietuvos oro uostus

Lietuvos oro uostų tinklui priklauso trys oro vartai Vilniuje, Kaune ir Palangoje. 2020 metais Lietuvos oro uostuose aptarnauta 1,8 mln. keleivių ir 30 tūkst. skrydžių.

Lietuvos oro uostų inf.
G. Česonio nuotr.

Uždaryti

Pažiūrėkite ką gausite! Šios savaitės naujienlaiškis